Home ludzie Brutalnie pobił 21-latka. Ten upadł na ulicę i przejechało po nim auto. Sprawcy szuka policja.

Brutalnie pobił 21-latka. Ten upadł na ulicę i przejechało po nim auto. Sprawcy szuka policja.

W październiku 2017 roku Albert Radomski, były piłkarz młodzieżówki Warty Poznań o mały włos nie stracił życia.

Do młodego mężczyzny podszedł na ulicy nieznajomy i zaatakował. Uderzył Alberta dwa razy w twarz. Chłopak bezwładnie runął na jezdnię. Niestety, na tym dramat się nie skończył. Dosłownie chwilę później po Albercie przejechał samochód. Kierowca nie tylko nie zwrócił uwagi na to, ze ktoś leży na jezdni, ale także uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając mężczyźnie pomocy.

pobicie1

Do szpitala Albert trafił w bardzo ciężkim stanie. Miał pękniętą czaszkę, uszkodzony mózg, a lekarze walczyli o jego życie. Walkę wygrali, ale Albert nie wrócił do stanu sprzed wypadku. Od miesięcy trwa żmudna i ciężka rehabilitacja. 21-latek wymaga całodobowej opieki, dlatego też jego matka zwolniła się z pracy, aby móc zajmować się synem.

Jak każdy w jego wieku miał wielkie plany i marzenia. Spotykał się z dziewczyną, za kilka lat widział się na największych stadionach świata i tak po prostu chciał być szczęśliwy. Był towarzyski i otwarty, ale po tym wypadku znajomych zrobiło się jakby mniej…

Dzisiaj sukcesem może nazwać moment, w którym przez dwie lub trzy godziny samodzielnie oddycha. Udało mu się odzyskać także władzę w nogach i rękach oraz umiejętność połykania. Widać efekty, ale do pełni zdrowia potrzeba nie tylko czasu, ale przede wszystkim pieniędzy…

Rehabilitacja i leczenie nie należą do najtańszych. Najważniejsze jest to, aby uszkodzenia mózgu nie utrwaliły się, bo wtedy może być już za późno. Z tego też powodu najbliżsi Alberta założyli profil na stronie siepomaga.pl, gdzie można wspomóc młodego mężczyznę finansowo.

pobicie2

Policja cały czas pracuje nad tym, aby odnaleźć napastnika. Udostępniają jego zdjęcie z monitoringu i proszą, aby zgłaszać wszelkie informacje o sprawcy. Policja prosi o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, osobiście od pn. do pt. w godz. 8-14 przy ul. Szylinga 2 w Poznaniu lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 156 12 lub numerem alarmowym 997.

pobicie3

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz