Home Inspirujące Ta kobieta ważyła 160 kilogramów. Zaczęła robić 3 proste rzeczy każdego dnia i straciła ponad 60 kilogramów wagi. Niesamowita przemiana.

Ta kobieta ważyła 160 kilogramów. Zaczęła robić 3 proste rzeczy każdego dnia i straciła ponad 60 kilogramów wagi. Niesamowita przemiana.

Chyba każdy zgodzi się, że zrzucanie wagi to nie jest łatwa sprawa. Aby to osiągnąć, potrzeba niezwykłej determinacji, dyscypliny i skupienia.

Dla 37-letniej Amandy Wood były to trzy rzeczy, które sprawiły, że jej chudnięcie było efektywnym procesem. Udało się jej zrzucić ponad 60 kilogramów w ciągu 2 lat.

Amanda zaczęła swoją transformację jesienią 2015 roku, mając dość czucia się zmęczoną i niewidzialną przez cały czas. W tamtym momencie ważyła 160 kilogramów.

Kobieta czuła, że to jest moment na zmianę stylu życia. Skonsultowała się z dietetykiem, który dobrał jej odpowiednią dietę.

Kolejnym krokiem był trening. Po kilku nieudanych próbach zmotywowania się do regularnych wizyt na siłowni, Amanda zatrudniła trenera personalnego. To był punkt zwrotny w jej życiu.

– „Teraz chodzenie na siłownię to jeden z moich ulubionych momentów w tygodniu. Uwielbiam przekraczać kolejne granice i próbować nowych rzeczy.”

Amanda mówi, że ważnym było odnaleźć równowagę i ustalić sobie rozsądne cele.

– „Ustalanie sobie malutkich celów nie jest tak zniechęcające. 2 kilogramy są bardziej wykonalne niż 90, które chciałam zrzucić na początku.”

Ostatecznie kobieta stara się tłumaczyć ludziom, aby byli mili dla siebie. W końcu nikt w rzeczywistości nie jest idealny.

Amanda ma również dobrą, prostą radę dla wszystkich, którzy mają niską samoocenę, są otyli lub po prostu chcą zmienić swoje życie.

– „Nikt nie jest idealny. Będą dni, gdy będziecie chcieli się poddać, zejdziecie z obranej drogi albo będziecie mieli problemy. To normalne. Po prostu nie dawajcie za wygraną. Pozwólcie sobie na moment zapomnienia i wracajcie na dobrą drogę z kolejnym posiłkiem czy treningiem.”

Dalej możecie obejrzeć niesamowitą transformację Amandy.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
121
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
30
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz