Home Niesamowite Zobacz, co rozmiar małego palca mówi o Twojej osobowości.

Zobacz, co rozmiar małego palca mówi o Twojej osobowości.

Chiromancja to starożytna technika używana przez wróżki do określania przyszłości osoby na podstawie linii i kształtów na dłoniach.

Obecnie skupia się bardziej na konkretnych charakterystykach i kombinacjach cech, które mogą odkryć specjalne predyspozycje u każdego z nas. Jednym ze sposobów na dowiedzenie się czegoś więcej o kimś jest spojrzeć na długość małego palca. Chiromanci twierdzą, że mały palec określa trzy typy ludzi. Zobacz do jakiego typu Ty się zaliczasz.

palec1

Chiromanci mówią, że mały palec u dłoni potrafi odkryć jakim typem człowieka jesteś w zależności od swojej długości. Podzielmy sobie to na trzy typy: A, B i C.

palec2

Typ A

Trzymasz swoje uczucia dla siebie i jesteś raczej zamknięty wobec obcych. Lubisz postrzegać siebie jako osobę o wiele silniejszą i bardziej niezależną niż naprawdę jesteś. Gdy jednak poczujesz z kimś więź, potrafisz być bardzo emocjonalny. Gardzisz kłamstwem, hipokryzją i nieszczerością, gdyż jest to wbrew Twoim przekonaniom. Czasami bywasz ekscentryczny i arogancki. Nie cierpisz głupoty. Masz wielkie serce i lubisz pomagać innym. Jesteś pracowity. Wykonasz każde zadanie, które otrzymasz, nawet to najnudniejsze. Twoja mimika ukazuje wszystkie myśli – szczególnie Twoje oczy.

palec3

Typ B

Jesteś nieco wstydliwy i wycofany. Nie lubisz wykonywać pierwszych kroków. W związkach jesteś lojalny i oddany. Gdy się w kimś zakochasz, dajesz tej osobie całą uwagę. Głęboko wewnątrz jesteś bardzo wrażliwy. Bardzo dobrze utrzymujesz tajemnice. Przez to ludzie często uważają, że jesteś zdystansowany, ale Ty udajesz po to, aby chronić uczucia innych. Gdy już się na czymś skupisz, chcesz doprowadzić to do końca. Bardziej niż czegokolwiek innego boisz się zranienia. Mimo iż ludzie myślą, że nikogo nie potrzebujesz, tak naprawdę marzysz o znalezieniu bratniej duszy. Jesteś niczym skała – pozostajesz spokojny nawet podczas największych sztormów.

palec4

Typ C

Nie jesteś kimś, kto chowa urazę, mało co Cię denerwuje. Nie lubisz nieznanego i zdecydowanie nie lubisz niespodzianek. Ludzie określają Cię jako kogoś z otwartą głową. Szanujesz zdanie innych. Masz tendencję do rządzenia innymi, a podczas kłótni potrafisz się mocno nakręcić. Jesteś jednak osobą, która jako pierwsza przeprasza po wszystkim. Jeśli chodzi o Twoje problemy, wolisz zachować je dla siebie. Może być to wyzwanie dla Twojego partnera, gdy nie będzie w stanie stwierdzić, co Cię trapi. Jesteś prostolinijny, więc wolisz otaczać się szczerymi ludźmi. Uważasz, że można bardziej polegać na kimś kto jest szczery do bólu, niż na kimś, kto owija w bawełnę.

Źródło: shared.com

Twoja reakcja?

Super
Super
106
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
16
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz