Home zdrowie Sprawdź ten skuteczny sposób na oczyszczenie płuc osoby palącej papierosy. Wystarczą 3 dni.
3.32K

Sprawdź ten skuteczny sposób na oczyszczenie płuc osoby palącej papierosy. Wystarczą 3 dni.

Chyba każdy wie, że palenie papierosów ma wiele skutków ubocznych. Zaczynając od zmniejszenia wydolności płuc i odkładania się toksyn, aż po martwicę i raka.

Palacze często skarżą się na problemy z oddychaniem, a wszystko to przez kumulację substancji smolistych i toksyn w pęcherzykach płucnych, oskrzelikach i oskrzelach. Jeśli chcesz, aby Twoje płuca pracowały sprawniej i chcesz oczyścić organizm ze szkodliwych substancji, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Da się to zrobić w naturalny sposób.

palenie1

WHO w niedawnych badaniach wykazała, że co 5 sekund umiera na świecie ktoś przez palenie papierosów. W ostatnim czasie ponad 5 milionów ludzi straciło życie przez długotrwałe palenie. Naukowcy udowodnili, że osoby palące papierosy przez co najmniej 5 lat częściej mają problemy z oskrzelami i kaszlem. Ten problem dotyka też biernych palaczy, którzy mają podobne problemy ze zdrowiem, jak palacze czynni. Czego potrzebujemy, aby oczyścić płuca?

palenie2

Składniki

 • 400 g cebuli
 • 2 łyżeczki kurkumy
 • 1 l wody
 • 400 g cukru
 • 1 niewielki korzeń imbiru

Sposób przygotowania

 1. Wodę nalej do garnka i zagotuj.
 2. Dodaj do niej cukier i dobrze wymieszaj, aby wszystko się rozpuściło.
 3. Pokrój cebulę oraz imbir na małe kawałki i wrzuć do wody.
 4. Dodaj do mieszanki kurkumę i nieco startego imbiru.
 5. Jeszcze raz zagotuj całość.
 6. Ściągnij garnek z ognia i pozostaw do ostudzenia.
 7. Miksturę przechowuj w lodówce.

Stosowanie

Gotowa mieszanka może być spożywana tylko przez 3 dni. Dlatego też podziel ją na trzy równe części. Każdego dnia pij na czczo połowę dziennej dawki, a drugą połowę 2 godziny po ostatnim posiłku. Należy też wykonywać ćwiczenia fizyczne w trakcie kuracji, bo to usprawni proces oczyszczania.

Jedno jest pewne: płuca palacza są w znacznie gorszym stanie niż osoby niepalącej. Dlatego też najlepszym sposobem na ich oczyszczenie będzie rzucić palenie.

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz