Home jedzenie To dziecko nigdy w życiu nie jadło cukru. Zobacz, jak wygląda teraz.

To dziecko nigdy w życiu nie jadło cukru. Zobacz, jak wygląda teraz.

Jak każda matka, Shan Cooper z Australii robi to, co uważa za najlepsze dla swojej pociechy.

Jej córeczka Grace ma 2 lata i jest jednym z nielicznych dzieci na świecie, które było przeziębione tylko raz w swoim dotychczasowym życiu. Shan twierdzi, że jest to zasługa specjalnej diety, na której jest zarówno Grace, jak i jej rodzice. Dziewczynka to najzdrowsze dziecko na świecie. Jej mama mówi, że 2-latka często bawi się z przeziębionymi kolegami i koleżankami, ale nic jej nie jest. Ponoć jest to wpływ specjalnej diety.

cuk1

Zacznijmy od tego, że Shan musiała zmienić swoją dietę ze względu na alergię na wiele produktów. Jej mąż, nie chcąc utrudniać życia swojej żonie, zaczął jeść to samo co ona. Siłą rzeczy na dietę przeszła też malutka Grace.

cuk2

Mowa tutaj o tak zwanej diecie „paleo”, czyli diecie człowieka z jaskini. Wiecie na czym polega?

cuk3

Mowa o odżywianiu w identyczny sposób, jak… ludzie mieszkający w jaskiniach. Z diety usuwamy więc zboża, rośliny strączkowe, cukier, ziemniaki, nabiał. Podstawą są warzywa, owoce, mięso, grzyby i ryby.

cuk4

Eksperci twierdzą, że dieta ta to źródło zdrowia. Zresztą, mama Grace mówi, że to właśnie przez odpowiednie odżywianie jej córka jest okazem zdrowia i nie rozumie zarzutów wysuwanych przez przeciwników diety paleo. Shan dwa razy dziennie karmi Grace piersią, dostarcza jej najlepsze, naturalne produkty i w odróżnieniu od wielu innych rodziców, nie karmi małej słodyczami i przetworzonymi papkami z supermarketu.

Co o tym sądzicie? Wytrzymalibyście na takiej diecie?

cuk5

Twoja reakcja?

Super
Super
419
Ha ha
Ha ha
35
Wow
Wow
113
Smutny
Smutny
32
Zły
Zły
51

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz