Home zdrowie Naukowcy potwierdzają: ten naturalny olej zabija komórki rakowe.
4.12K

Naukowcy potwierdzają: ten naturalny olej zabija komórki rakowe.

Rak jelita grubego to jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów. Niestety, zwykłe metody leczenia, jak chirurgia i chemioterapia często nie ratują życia chorych.

Nie raz warto skłonić się ku alternatywnym środkom, nie wykluczając tego, co zalecają lekarze. Olej kokosowy potrafi zdziałać cuda i sięgają po niego wszyscy zwolennicy naturalnych metod walki z rakiem. Jest to iskierka nadziei dla każdego, u kogo wykryto nowotwór. Naukowcy z University of Adelaide opublikowali badania, które wykazują, że kwas laurynowy zawarty w oleju kokosowym skutecznie radzi sobie z nowotworami.

W ciągu zaledwie 2 dni składnik ten usunął z organizmu 90% komórek rakowych z organizmu. Badania przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych na płytkach Petriego na żywym organizmie.

olej1

Niestety, cały czas brakuje środków finansowych, które niezbędne są do dalszych badań. Kwestia finansowa to bariera, która uniemożliwia dalsze prace nad ewentualnym lekiem.

olej2

Olej kokosowy ma też inne, pozytywne właściwości dla naszego zdrowia. Kwas laurynowy wzmacnia odporność.

Amerykańskie Towarzystwo Żywienai twierdzi, że olej chroni przed chorobami, a nawet potrafi je leczyć. Szczególnie pomaga w przypadku osteoporozy, wirusów (zapalenie wątroby, opryszczka), zapaleń pęcherzyka żółciowego czy demencji. Dodatkowo pomaga łagodzić skutki uboczne chemioterapii.

olej3

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz