Home Wideo Matka czwórki dzieci przez głupią pomyłkę w kilka sekund straciła włosy. Teraz ostrzega inne kobiety.

Matka czwórki dzieci przez głupią pomyłkę w kilka sekund straciła włosy. Teraz ostrzega inne kobiety.

Zanim wybierzemy się do mechanika, zazwyczaj sami próbujemy usunąć usterkę.

Matka czwórki dzieci, Alon Abare również samodzielnie próbowała naprawić auto. Zatrzymała się i podniosła pokrywę silnika. Nie wiedziała, że ta błaha sprawa będzie miała wpływ na resztę jej życia.

wyp1

Po długim okresie depresji kobieta w końcu zdecydowała się opowiedzieć o wypadku, który zmienił wszystko. Teraz chce ostrzec innych ludzi, aby zwracali uwagę na pewne szczegóły, które ona przegapiła.

Wszystko zaczęło się, gdy Alon zauważyła, że z jej autem jest coś nie tak. Zrobiła to, co większość z nas w takiej sytuacji: otworzyła maskę i zajrzała do silnika. Chciała zobaczyć czy uda się jej samej rozwiązać problem. Nie miała pojęcia, że jej życie jest w niebezpieczeństwie.

wyp2

W momencie, gdy nachyliła się nad silnikiem, poczuła potężny ból, który przeszył jej ciało. Nie wiedziała co się właśnie stało. Był to jednak najgorszy ból jakiego w życiu doświadczyła. Na szczęście jej dzieci usłyszały głośny krzyk matki i przybiegły na pomoc. Gdyby nie ich reakcja, kobieta mogła zginąć.

Okazało się, że włosy kobiety wkręciły się w nadal pracujący silnik. Na szczęście jej syn natychmiast wyłączył samochód, a córka odcięła wkręcone w turbinę. Zdarzenie trwało zaledwie 30 sekund, ale obrażenia okazały się być bardzo poważne.

Alon natychmiast ruszyła do szpitala. Kiedy tam dotarła, lekarze poinformowali ją, że popełniła błąd, który mógł się dla niej skończyć śmiercią. Było to coś tak trywialnego, że kobieta nawet nie brała tego pod uwagę, gdy zaglądała do silnika.

wyp3

Błąd łatwo popełnić i kobieta chce teraz ostrzec inne kobiety. Alon przeszła już wiele operacji. Wie, że jeszcze sporo czasu minie zanim wróci do zdrowia, zarówno tego fizycznego, jak i psychicznego.

Wypadek dużo kosztował ją finansowo, ale najgorsze jest to, że mało brakowało, a jej dzieci straciłyby matkę.

Kobieta na pewno nigdy nie popełni już tego błędu. Niestety, wiele osób nadal może narażać się na niebezpieczeństwo w momencie podobnego zdarzenia.

O pomyłce Alon możecie dowiedzieć się z poniższego filmu. Na pewno jest to lekcja, którą warto przyswoić, szczególnie jeśli masz długie włosy.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz