Home życie Zodiakalny Byk to mnóstwo zalet i minimum wad. Nie wierzysz? Czytaj dalej.

Zodiakalny Byk to mnóstwo zalet i minimum wad. Nie wierzysz? Czytaj dalej.

Urodzeni na przełomie kwietnia i maja są pod mocnym wpływem Wenus, więc nie powinna dziwić ich romantyczna, żywiołowa natura.

Niemniej jednak o zodiakalnych Bykach nie można mówić w kategoriach łamaczy serc, którzy skaczą z kwiatka na kwiatek.

Chyba żaden inny znak zodiaku nie jest tak bardzo nastawiony na rodzinę. Zależy mu na tym, aby była szczęśliwa, czuła się bezpiecznie i komfortowo. Byki uwielbiają wygodne życie.

byk1

Każdy, kto zostanie pokochany przez Byka, może uważać się za szczęśliwca. W takim związku nie zabraknie romantycznych gestów, czułości i okazywania miłości dzień po dniu. Byki są również godne zaufania. Cechuje je wytrwałość, wierność, punktualność i uczciwość. Mówiąc krótko, są to świetni partnerzy, rodzice i przyjaciele.

byk2

Jak każdy znak zodiaku, Byk również ma swoje wady. Urodzeni pod tym znakiem często są nieco flegmatyczni i nader spokojni. Można wręcz powiedzieć, że z uparcie, z siłą byka prą do przodu… ale mozolnie.

Niektórzy są też zdziwieni, jak bardzo Byki cieszą się z drobnych przyjemności, jak np. poranna kawa. Czasami można wręcz odnieść wrażenie, że Byk zadowoli się zwykłą prozą życia, o ile będzie tam miejsce na małe radości.

byk3

Zdarza się też, że Byki uchodzą za materialistów, a to przez ich uwielbienie do wygodnego życia. Jeśli jadą na wakacje, wybierają dobry hotel, samochód musi być z wysokiej półki, a ubrania najlepsze jakościowo. Byk ciężko i uczciwie pracuje na wydatki swoje, jak i ukochanej osoby – uwielbia dawać prezenty.

byk4

Podsumowując, nie znajdziesz lepszego kandydata na życiowego partnera czy partnerki. Może racjonalne podejście do życia i pragmatyzm są nieco nudne, ale dzięki takim cechom Byki to wspaniali partnerzy i rodzice. Poza tym większość Byków jest naprawdę atrakcyjna fizycznie, za przykład weźmy chociażby takie osoby jak Jessica Alba, Megan Fox, David Beckham, Enrique Iglesias czy Channing Tatum.

byk5

W niektórych kwestiach nie powinniśmy jednak mówić o Byku, a o… ośle. Mało który znak jest aż tak uparty. Byki wiedzą czego chcą i co sprawia im przyjemność. Kogo kochają, a kogo nie znoszą, a także czego nie chcą robić. Uparcie trzymają się więc tego, co podpowiada ich serce.

byk6

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz