Home ludzie Stała w kolejce ze swoją 2-letnią córką. Obca kobieta powiedziała dziecku, aby pożegnało się z matką.

Stała w kolejce ze swoją 2-letnią córką. Obca kobieta powiedziała dziecku, aby pożegnało się z matką.

Wstrząśnięta matka opublikowała w sieci ostrzeżenie przed częstymi przypadkami porwania dzieci. Podejrzana para chciała zabrać jej córkę w trakcie zakupów.

Amanda z Teksasu stała wraz ze swoją córeczką w kolejce do kasy. Wtedy też kobieta stojąca obok zainteresowała się dzieckiem. Jak pisze kobieta na swoim Facebooku, nieznajoma zaczęła komplementować jej dziecka, a później wypytywać o jej wiek. Mama dziewczynki poczuła się bardzo nieswojo. Zauważyła również, że kobieta zbliża się do jej dziecka.

Amanda wzięła dziewczynkę na ręce. Podejrzana kobieta spytała wtedy, czy może potrzymać dziecko. Matka nie zdążyła nic odpowiedzieć, bo mała już wyciągnęła rączki w kierunku nieznajomej. Gdy tamta chciała złapać dziecko i zbliżyła się do niego, szepnęła „pożegnaj się z mamą”.

Amanda na szczęście szybko zareagowała na te dziwne słowa i nie puściła córki. Jednak, aby nieznajoma całkiem odpuściła próbę odebrania dziecka matce, ta musiała użyć siły.

Matka dziewczynki była mocno zaniepokojona. Zauważyła dziwnego mężczyznę, który stał przy zamkniętej kasie bez zakupów. Gdy na niego spoglądała, udawał, że nie patrzy. Amanda twierdzi jednak, że wyraźnie ją obserwował.

Matka dwulatki poinformowała o tym zdarzeniu ochronę. Podejrzewała, że dziwna para chciała porwać jej dziecko i ktoś powinien zwrócić większą uwagę na tych ludzi. Kiedy wróciła do domu, poczytała nieco na temat porwań i handlu ludźmi. Wtedy też stwierdziła, że była to zorganizowana akcja.

Porywacze często działają na terenach sklepów. Wykorzystują to, że rodzice muszą dzielić swoją uwagę pomiędzy dziecko i zakupy. Na szczęście Amanda była czujna i upilnowała córkę. Zaczęła wykładać towar na taśmę dopiero, gdy kobieta oddaliła się. Może dzięki temu uniknęła tragedii…

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
44

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz