Home ludzie Kelnerka przekazuje pewnej parze liścik. Gdy czytają go na parkingu są w potężnym szoku.

Kelnerka przekazuje pewnej parze liścik. Gdy czytają go na parkingu są w potężnym szoku.

W obecnych czasach gdzie się nie obejrzeć jesteśmy zalewani doniesieniami o strzelaninach, kłamstwach i tragediach. Ta historia jednak nie jest taka.

W zeszłym roku, gdy huragan Harvey nawiedził Teksas, około 100 cm sześciennych wody spadło w ciągu 4 dni na Houston, powodując potężną powódź i zmuszając wielu ludzi do opuszczenia swoich domów w trybie natychmiastowym.

Wśród tych ludzi byli Carlos Sepeda Jr., jego żona Tammy i ich rodzina. Cały dorobek postawili na jakichkolwiek podwyższeniach, ale okazały się one za niskie dla potężnej wody. Ta tragiczna historia ma jednak pewien promyk nadziei, a wszystko dzięki kelnerce Mary Gough.

Gdy potężna powódź spowodowana przez huragan Harvey pochłonęła dorobek życia Carlosa i Tammy, pojechali oni kilkaset kilometrów na północ do matki kobiety, aby uciec przed żywiołem. Tam kobieta zabrała ich na obiad do lokalu Sam’s Restaurant.

notka1

Gdy rodzina usiadła, aby razem zjeść temat huraganu naturalnie został poruszony i trafił do uszu Mary Gough. Kobieta widziała reportaże na temat niszczącego żywiołu w telewizji i natychmiast postanowiła, że musi pomóc.

notka2

Gdy rodzina skończyła posiłek i wszyscy zbierali się do wyjścia, Mary wcisnęła Tammy złożoną kartkę. Gdy kobieta wyszła na parking, zerknęła na kartkę.

To, co zobaczyła zszokowało ją. Od razu pokazała wiadomość Carlosowi i reszcie rodziny. Na kartce było napisane:

„To niewiele w porównaniu do waszej straty. Kupcie coś wyjątkowego. Niech was bóg błogosławi. Modlę się za was.”

Wewnątrz znajdował się też banknot 100-dolarowy.

notka3

Carlos i Tammy wrócili do środka, aby oddać pieniądze twierdząc, że to za wiele. Ale kobieta nie słuchała ich i nie chciała przyjąć pieniędzy.

Mary zaproponowała nawet, że odda im stół i kilka krzeseł, aby mogli na nowo zacząć urządzać swój dom. Carlos był bardzo wdzięczny i postanowił opisać tę sytuację na Facebooku, aby świat dowiedział się o pięknym geście Mary. W tym momencie jego post ma ponad 80 tys. reakcji, 6 tys. komentarzy i został udostępniony blisko 30 tys. razy.

My również jesteśmy poruszeni hojnością kelnerki, która postanowiła pomóc zupełnie obcym jej ludziom. Piękna historia, którą warto podzielić się z innymi.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
40
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz