Home ludzie Mężczyzna bije swoją byłą żonę w biały dzień. Nagle pojawia się bohaterski nieznajomy, który robi co trzeba.

Mężczyzna bije swoją byłą żonę w biały dzień. Nagle pojawia się bohaterski nieznajomy, który robi co trzeba.

Przemoc to okropna rzecz. Jeszcze gorsza jest jednak przemoc w związkach. Fizyczne skrzywdzenie osoby, która kocha cię bezwarunkowo jest niewybaczalne.

Tym bardziej jest nam przykro, że nie jest to wcale rzecz rzadka. Jednak rzadkim jest to, że znęcający się partnerzy pokazują swoje czyny w świetle dnia. Dla pewnego mężczyzny nie była to mądra decyzja, gdy jakiś czas temu postanowił pobić swoją byłą żonę na ulicy w Turcji.

Zdarzenie miało miejsce niedługo po tym, jak para wyszła z sądu, aby rozpocząć procedurę rozwodową.

Kamery zarejestrowały, jak ich kłótnia zaczyna nabierać na sile. Na filmie widać, jak mężczyzna bije bezbronną kobietę czymś co wygląda, jak zwinięte dokumenty, dopóki ta nie pada na ziemię.

– „Uderzył swoją żonę. Płakała i krzyczała” – relacjonuje świadek zdarzenia.

bije1

Jednak to zachowanie nie uszło mężczyźnie płazem. Dookoła byli ludzie i nie trzeba było długo czekać, aż ktoś wziął sprawy w swoje ręce. Niespodziewany bohater uderzył oprawcę głową i przyszpilił go do ziemi.

bije2

Następnie przytrzymał mężczyznę na ziemi podczas, gdy więcej osób przybyło na miejsce. Lokalne media podają, że oprawca kobiety został aresztowany, gdy na miejscu zjawiła się policja.

Nagranie z kamer trafiło do sieci i szybko zyskało dużą popularność. Wiele osób twierdzi, że mężczyzna dostał to na co zasługiwał.

Przemoc to nie najlepszy sposób na zwalczanie przemocy, ale kto wie, jak mogłoby to się skończyć, gdyby ktoś nie stanął w obronie tej kobiety. A Wy co myślicie? Co zrobilibyście w takiej sytuacji?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz