Home Poruszające Syn w tajemnicy odkładał pieniądze, aby kupić dom. Później zrobił niesamowitą niespodziankę swoim rodzicom.

Syn w tajemnicy odkładał pieniądze, aby kupić dom. Później zrobił niesamowitą niespodziankę swoim rodzicom.

LeJuan James to popularny Youtuber, który zdobył fanów dzięki poczuciu humoru i pasji jaką wkłada w tworzenie filmów.

Jednak gdyby nie jego rodzice mężczyzna nie byłby tu, gdzie jest teraz. Jego ojciec i matka są małżeństwem od 33 lat i jak sam LeJuan twierdzi, zawdzięcza im wszystko. Przez lata rodzice poświęcali bardzo wiele dla niego i jego rodzeństwa, aby mieli wszystko, czego im potrzeba.

W końcu po latach LeJuan postanowił odwdzięczyć się za to wszystko i podarować swoim rodzicom niesamowity prezent.

nies1

Jego rodzina przeprowadziła się z Puerto Rico do USA, a oboje rodziców ciężko pracowało, aby żyło im się dobrze. Matka LeJuana była sprzątaczką w Disney World, a wieczorami i nocami pracowała na kasie. Jego ojciec z kolei był konserwatorem oraz na drugi etat pracował w restauracji Burger King.

LeJuan może nie mówił tego często rodzicom, ale był dozgonnie wdzięczny za wszystko, co dla niego zrobili.

nies2

Po latach mężczyzna zrobił niezłą karierę i był w stanie zmienić jedno ze swoich marzeń z dzieciństwa w rzeczywistość. Od zawsze marzył, aby jego rodzice mieli nowy dom. W końcu mógł tego dokonać. Założył swoim rodzicom przepaski na oczy i poprowadził ich przez osiedle.

nies3

Na nagraniu widać, że jego rodzice są nieco zagubieni, bo nie wiedzą, co się dzieje. Gdy dochodzą na miejsce, LeJuan mówi im, aby ściągnęli przepaski. Z początku myślą, że ich syn kupił nowy dom dla siebie. Dopiero po chwili rozumieją, że jest to prezent dla nich.

To bardzo poruszająca chwila, której cala rodzina nie zapomni nigdy. Nawet LeJuan nie mógł powstrzymać łez. Wy też nie będziecie mogli.

Cóż za niesamowita niespodzianka. Miło widzieć, że syn nie zapomniał o latach poświęceń jakich dokonywali jego rodzice i odwdzięczył im się za to.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz