Home ludzie Jesteś zodiakalnym Rakiem albo znasz jakiegoś? Możesz uważać się za szczęściarza. Sprawdź czemu.

Jesteś zodiakalnym Rakiem albo znasz jakiegoś? Możesz uważać się za szczęściarza. Sprawdź czemu.

Osoby urodzone między 21 czerwca a 22 lipca mogą uważać się za szczęściarzy tak samo, jak ich przyjaciele. Ten znak zodiaku ma wiele pięknych i wartościowych cech.

Rak to czwarty znak zodiaku. Mówi się o nim, że chociaż chroni go twarda skorupa, w środku jest delikatny i bardzo łatwo go zranić. To pierwszy znak żywiołu wody i jest mocno powiązany z uczuciami. Raki są bardzo przywiązane do życia rodzinnego, ciężko im zerwać kontakt, a przeszłość dużo dla nich znaczy.

rak1

Rak jako jeden z niewielu znaków naprawdę potrafi słuchać. Jest wrażliwy i empatyczny. Wysłucha uważnie każdego słowa i przejmie się problemami innych.

rak2

Zodiakalne Raki są bardzo lojalne wobec przyjaciół i rodziny. Rak nie odwoła w ostatniej chwili randki i nie zawiedzie jeśli wcześniej obiecał pomoc. Osoby spod tego znaku to pewniaki, ale na tym nie koniec zalet.

rak3

Niektórych może to denerwować, ale Raki otwarcie mówią o swoich uczuciach. Mimo to nie narzekają. Jeśli tylko zaakceptujemy szczerość Raka, z pewnością nie będziemy się z nim nudzić.

rak4

Interesujące jest to, że chociaż z natury są przebojowe i poszukują przygód, swoich bliskich chronią przed podejmowaniem złych wyborów. Mając Raka za przyjaciela nigdy nie powiesz, że nie powinno się było czegoś robić. On po prostu nie dopuści do tego abyś podjął głupią decyzję.

rak5

Ponieważ Raki są bardzo emocjonalne, nie dziwi fakt, że kochają doznania zmysłowe. Te dwie sfery życia są dla nich mocno powiązane. Jeśli pokochasz Raka, możesz mieć pewność, że nie tylko będzie Ci mówił, jak bardzo Cię kocha, ale i namiętnie zmieni swoje słowa w czyny.

rak6

Kreatywność to ważna cecha zodiakalnego Raka. Osoby urodzone pod tym znakiem często posiadają talenty artystyczne i potrafią też wydobywać kreatywne pomysły z innych ludzi.

rak7

Raki są niezależne oraz silne i nigdy nie pozwolą na to, aby być zależnymi od kogoś (również emocjonalnie), ale naprawdę doceniają towarzystwo bliskich. Więzi pomiędzy Rakiem, a jego rodziną i przyjaciółmi są praktycznie nie do zerwania, ale trzeba zaakceptować fakt, że Rak czasami musi zostać sam ze sobą.

rak8

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz