Home ludzie Jesteś zodiakalnym Rakiem albo znasz jakiegoś? Możesz uważać się za szczęściarza. Sprawdź czemu.

Jesteś zodiakalnym Rakiem albo znasz jakiegoś? Możesz uważać się za szczęściarza. Sprawdź czemu.

Rak nigdy nie opuści swojej rodziny na długo. Nie zmienia to jednak faktu, że uwielbia podróże i szalone pomysły. Jeśli ktoś zaproponuje mu spontaniczny wyjazd z chęcią się zgodzi.

rak9

Raki bardzo przejmują się bliskimi. Jeśli masz problem, na pewno będą one przeżywać go na równi z Tobą. Ten znak reprezentuje uczucia macierzyńskie, a co za tym idzie opiekuńczość o troskę.

rak10

Raki obawiają się tego, że ktoś będzie ich kontrolować. Dlatego też ich partnerzy nie mają łatwo, ale tylko na początku. Ciężko jest zdobyć zaufanie Raka, bo jest bardzo wrażliwy i obawia się bycia zranionym. Otacza się ochronną skorupą. Jeżeli jednak uda się zbliżyć do osoby spod tego znaku, nigdy Cię nie opuści. Zyskasz najwierniejszego przyjaciela.

rak11

Raki to prawdziwi marzyciele. Wpływa na to ich wrażliwość i kreatywność. Mają tendencję do idealizowania.

rak12

Osoby spod tego znaku są bardzo dobre w rozwiązywaniu problemów i to nie tylko swoich. Raki zazwyczaj są bezstronne i jeśli pojawia się jakiś konflikt potrafią realnie ocenić sytuację. Potrafią też przyznać się do błędu.

rak13

Poza tym są bardzo odważne, szczególnie gdy trzeba bronić kogoś na kim im zależy. Rak nie przejmie się raczej tym, że ktoś go zaczepi, ale niech tylko spróbuje krzywo popatrzeć na kogoś mu bliskiego.

rak14

Rak to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. We wszystko, co robi wkłada serce i pasję. Raki nie boją się też ufać swojej intuicji.

rak15

Mimo iż Rak chroni swoje prawdziwe „ja”, dzięki swojej empatii zyskuje sobie wielu przyjaciół. Ludzie spod tego znaku sprawią, że każdy przy nich poczuje się bezpieczny, zrelaksowany i wysłuchany. Dzięki swojej intuicji Rak natychmiast rozpoznaje stany emocjonalne swoich rozmówców i bardzo dobrze wie, jak im pomóc. Posiadanie przy swoim boku zodiakalnego Raka to prawdziwy powód do radości.

rak16

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz