Home ludzie Sąsiad oblał 7-letniego chłopca zmywaczem do paznokci i podpalił…

Sąsiad oblał 7-letniego chłopca zmywaczem do paznokci i podpalił…

„Nie baw się ogniem.” Ile razy powtarzali Wam to rodzice i nauczyciele, gdy byliście dziećmi?

7-letni Julien nauczył się zasadności tych słów w ciężki sposób, mimo iż sam nie bawił się ogniem. Mały chłopiec został oblany zmywaczem do paznokci i podpalony przez swojego sąsiada.

Mieszkający w Missouri Julien trafił do szpitala z poważnymi poparzeniami twarzy i ramion. Chłopiec bawił się przed swoim domem, gdy 8-letni kolega mieszkający obok wylał na niego zmywacz do paznokci.

paz1

Ashley Lyons, matka Juliena, powiedziała że jej syn „wciąż powtarzał, aby tamten go zostawił w spokoju”.

Chłopak jednak nie zamierzał dać spokoju małemu Julienowi i podpalił go od płomienia świecy. 7-latek stanął w płomieniach.

paz2

Na szczęście inny sąsiad pognał chłopcu na pomoc i obłożył go mokrymi ręcznikami, sprawiając, że oparzenia nie są poważniejsze. Julien jednak zdążył wciągnąć płomienie do płuc, przez co te również są uszkodzone.

Matka chłopca w tamtym momencie była poza domem i mogła zobaczyć swoje dziecko dopiero w szpitalu, po tym, jak przeprowadzono operację. Mówi, że było to dla niej bardzo bolesne, i że jej syn był przerażony, zdenerwowany i zdezorientowany.

Dlaczego chłopiec z sąsiedniego domu tak postąpił? Nie wiadomo. Ashley twierdzi, że mama napastnika była wtedy obecna, ale nie zrobiła nic, aby pomóc 7-latkowi.

paz3

Pomimo szoku i blizn na twarzy, mały Julien radzi sobie dobrze, biorąc pod uwagę okoliczności.

Mama chłopca mówi, że całkowita regeneracja jego skóry może zająć dwa, trzy lata. Dodaje też, że przeszczepy mogą być utrudnione, gdyż jego płuca mogą się zapaść.

Nie potrafimy sobie wyobrazić przez jaki ból musiał przejść ten chłopiec. Liczymy na to, że blizny psychiczne i fizyczne zagoją się, jak najprędzej.

Mama chłopca utworzyła stronę na GoFundMe, gdzie zbiera pieniądze na leczenie syna. Do tej pory zebrano ponad 66,000 dolarów.

Źródło: kansascity.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz