Home Porady 1 łyżka tej mieszanki pomoże Ci opróżnić jelita, a brzuch będzie płaski.

1 łyżka tej mieszanki pomoże Ci opróżnić jelita, a brzuch będzie płaski.

1 łyżka tej mieszanki pomoże Ci opróżnić jelita, a brzuch będzie płaski.

Mówi się, że jesteś tym, co jesz i każdy raczej zgodzi się z tym poglądem. Nasz układ trawienny jest bardzo delikatnym mechanizmem, a proces trawienia wyjątkowo skomplikowany.

Jeśli coś negatywnie wpływa na nasz układ trawienny, nasz organizm może nie dostać niezbędnych składników odżywczych, a nasze zdrowie może stać się gorsze.

Kiedy trawienie nie przebiega prawidłowo, toksyny mogą kumulować się w organizmie i wywoływać najróżniejsze problemy zdrowotne. Stąd też istotnym jest, aby zdrowo się odżywiać i wykonywać regularne oczyszczenie organizmu co najmniej dwa razy w roku. W ten sposób zapobiegniemy gromadzeniu się szkodliwych składników w organizmie oraz zadbamy o zdrowie.

Składniki

  • 150 g suszonych śliwek
  • 150 g daktyli
  • 5 szklanek wrzącej wody

Sposób przygotowania

Zagotuj wodę w garnku, dodaj śliwki, daktyle i poczekaj, aż woda zacznie wrzeć. Od tamtego momentu gotuj mieszankę przez dodatkowe 15 minut, a następnie zdejmij garnek z ognia i pozostaw do ostygnięcia.

Stosowanie

Spożywaj 1 łyżkę tej mieszanki codziennie rano na pusty żołądek. Pomoże Ci to pozbyć się wielu problemów trawiennych takich, jak zaparcia. W ten sposób poprawisz też trawienie, gdyż mieszanka zawiera mnóstwo błonnika.

Twoja reakcja?

Super
Super
21
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz