Home ludzie Zamordowała 10-letniego syna, gdy powiedział jej coś, co go trapiło.

Zamordowała 10-letniego syna, gdy powiedział jej coś, co go trapiło.

29 czerwca Heather Maxine Barron została aresztowana i oskarżona o zabicie swojego 10-letniego syna.

Anthony Avalos zmarł po przetransportowaniu do szpitala przez komplikacje powstałe w wyniku poważnego uszkodzenia głowy. Po złożeniu zeznań, aresztowano też partnera matki. On również usłyszał zarzut zabójstwa.

zam1

20 czerwca na numer alarmowy zadzwoniła matka chłopca i wezwała pogotowie do 10-latka, który spadł ze schodów. Dzień później Anthony zmarł, a śledczy zaczęli weryfikować zeznania opiekunów.

Szybko ustalono, że pokrętne i niedokładne zeznania wzajemnie się wykluczają. Funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, że nie był to wypadek.

Porucznik Derrick Alfred powiedział:

– „Uważamy, że chłopiec powinien być uratowany z tego miejsca znacznie wcześniej, ponieważ prawdopodobnie regularnie stosowano przemoc wobec niego.”

Ciocia chłopca, Maria Barron, nie mogła uwierzyć, że doszło do takiej tragedii.

– „Marzenie Anthony’ego o zostaniu policjantem lub strażakiem nigdy się nie spełni. Bądź spokojny, mój słodki chłopczyku, że zawsze będziesz kochany, nigdy Cię nie zapomnę, ale nie wybaczę sobie, że nie zareagowałam wcześniej na to, co się działo.”

zam2

W trakcie śledztwa ustalono, że powodem wybuchu agresji wobec chłopca było to, że zwierzył się jej, iż podobają mu się inni chłopcy…

Zaufał jej, a ona odebrała mu życie.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz