Home ludzie Chciała ufarbować włosy w domu. Zapłaciła za to wysoką cenę.

Chciała ufarbować włosy w domu. Zapłaciła za to wysoką cenę.

Widzieliście już tęczową fryzurę „na jednorożca”? To kilka kolorowych odcieni, które przechodzą jeden w drugi.

Jest to dość modny trend. Cena za taką usługę w salonie jest jednak bardzo wysoka. Dlatego też Kirsty Weston postanowiła wykonać farbowanie samodzielnie w domu.

👑🦄👑 Magical As Fuck 👑🦄👑 I painted this hair using @pulpriothair color and then whipped up this super easy 'do by creating three Dutch twists from the hairline, back, pulling out the sides of the braids and twisting and pinning the tails in the back 🦄🦄🦄 Sassy rainbow pin by @littlearrowshop #pulpriotmainstage #pulriothair #behindthechair #btconeshot_Pastel17 #btconeshot_upstyling17 . . . . . . . #modernsalon #americansalon #notchstl #stl #stlouis #thegrovestl #grovestl #hairstl #stlhair #hairstlouis #stlouishairstylist #hairstyliststlouis #stlhairstylist #caitlinfordhair #anthonythebarber916 #authentichairarmy #esteticausa #imallaboutdahair #licensedtocreate #cosmoprof #fiidnt #brazilianbondbuilder #colortrak #lisafrankhair #holographichair

A post shared by St Louis – Color Specialist (@caitlinfordhair) on

Jasne, tęczowe kolory wykonalne są wyłącznie na jasnych pasmach włosów. Dlatego też kobieta musiała je najpierw rozjaśnić.

wl1

Użyła do tego kupionego w sklepie rozjaśniacza w proszku. Po zastosowaniu go na swoich włosach, doznała poparzenia chemicznego, po którym potrzebowała, aż 6 operacji przeszczepu skóry.

wl2

wl3

Kirsty zrobiła wszystko dokładnie według instrukcji na opakowaniu. Po 15 minutach poczuła pieczenie, które było nie do wytrzymania. Natychmiast zmyła środek z głowy, ale to nie pomogło.

wl4

Zaczęła puchnąć, a z głowy schodziła jej skóra razem z włosami.

wl5

Kristy straciła mieszki włosowe, więc na poparzonej części głowy włosy już nigdy nie odrosną.

wl6

Kobieta straciła też tyle skóry, że trzeba było ją przeszczepić z uda.

wl7

Kristy radzi sobie przy pomocy chustek i peruk, aby ukryć to, jak wygląda jej głowa. Po tych przejściach nie chce na razie podejmować się próby implantacji włosów. Na razie chce dojść do siebie i poświęcić czas córce.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz