Home ludzie Włożyła swoją córkę do piekarnika, zamknęła i włączyła. 16 lat później na jaw wyszła cała prawda.

Włożyła swoją córkę do piekarnika, zamknęła i włączyła. 16 lat później na jaw wyszła cała prawda.

Zdarzenie to miało miejsce w 2002 roku. Melissa włożyła wtedy swoją 14-miesięczną córkę Ashley do piekarnika, po czym zamknęła drzwiczki i włączyła urządzenie.

pie1

Robert, ojciec dziewczynki usłyszał krzyki, przybiegł i uwolnił córkę. Melissa została zatrzymana przez policję. Kobieta tłumaczyła się tym, że był to wypadek, ale nie przekonała śledczych, prokuratora, ani sądu. Usłyszała wyrok 25 lat więzienia.

Jej malutka córka doznała rozległych oparzeń, przeszła 28 operacji, a blizny towarzyszą jej do dnia dzisiejszego.

pie2

Melissa ubiega się o zwolnienie warunkowe z więzienia.

Ashley ma wielki żal do swojej matki i nie chce nawet słyszeć o tym, że kobieta miałaby opuścić zakład karny przed czasem. Inaczej uważa jej siostra, która w momencie tego tragicznego zdarzenia miała 8 lat. Courtney odwiedza swoją matkę w więzieniu.

pie3

W trakcie rozprawy o przedterminowym zwolnieniu zeznawały obie siostry.

– „Nie nienawidzę jej, ale jej nie kocham. Nie chcę jej znać” – mówiła Ashley.

Kobieta wyraziła też obawy o bezpieczeństwo dzieci swojej siostry, w sytuacji, gdy matka miałaby zostać wcześniej zwolniona. Ashley ma obecnie 17 lat i chodzi do liceum. Wychowali ją wujek i ciocia, których nazywa swoimi rodzicami.

Courtney z kolei zeznawała na korzyść matki.

Sąd zdecydował, że Melissa pozostanie w więzieniu, a kolejny wniosek o przedterminowe zwolnienie będzie mogła złożyć dopiero za kilka lat.

pie4

Ashley wyznaje, że jej matka nigdy nie przeprosiła za to, co zrobiła. Mimo ciężkiej przeszłości i blizn zarówno fizycznych, jak i psychicznych, Ashely stara się wieść normalne życie. W przyszłości chce zostać lekarzem.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
81
Zły
Zły
65

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz