Home Poruszające Matka biła pięściami swoją 6-letnią córkę. W pewnym momencie rzuciła się na nią i odgryzła wargę.

Matka biła pięściami swoją 6-letnią córkę. W pewnym momencie rzuciła się na nią i odgryzła wargę.

Katya Spesivtseva z Rosji przeżyła coś naprawdę strasznego. Dziewczynka choruje na porażenie mózgowe i nigdy nie miała łatwego życia. Wszystko przez jej matkę Ludomiłę.

Kobieta znęcała się nad córką w każdym możliwym momencie, zmieniając jej życie w istne piekło.

To była najstraszliwsza noc w życiu dziewczynki. Gdy miała 6 lat, została brutalnie zaatakowana przez swoją 33-letnią matkę. Gdy kobieta usłyszała w nocy jej płacz, wpadła w prawdziwy szał. Wszystko zaczęło się od „zwykłych” upomnień, aby przestała. Później Ludomiła „uspokajała ją” krzycząc „Zamknij się”. W końcu nie mogła już wytrzymać.

mat1

Kiedy dziewczynka nadal płakała, jej matka zaczęła ją bić pięściami, aż w końcu zrobiła coś jeszcze gorszego. Odgryzła wargę 6-latce. Mała Katya przez kolejnych kilka dni zwijała się z bólu przez piekącą i bolącą ranę, bo matka nikomu nie powiedziała o tym, co zrobiła.

mat2

Kiedy dziewczynka w końcu trafiła do szpitala, przerażeni lekarze zauważyli, że matka próbowała również odgryźć jej nos. Ciało Katii było pokryte świeżymi siniakami, a to świadczyło o tym, że kobieta znęcała się nad nią wielokrotnie. Szybko wyszło na jaw, że mała będzie musiała spędzić w szpitalu o wiele więcej czasu niż początkowo zakładano. Powodem były inne choroby, które u niej wykryto.

mat3

Matka usłyszała wyrok czterech lat pozbawienia wolności. Została pozbawiona praw rodzicielskich, a mała Katya szybko znalazła nowy dom. Po długim leczeniu została adoptowana przez Annę Makarową-Bespalową. Wydawać by się mogło, że najgorsze ma już za sobą, a Katya rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Niestety, rok później wydarzyła się kolejna tragedia. Serduszko dziewczynki nagle przestało bić.

– „Nie byliśmy gotowi, by nas opuściła… To dla nas straszny cios” – mówiła przybrana mama dziewczynki.

mat4

Stało się tak przez niewydolność serca, na które cierpiała mała Katya. Jej życia nie udało się już uratować.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
46
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz