Home Poruszające 3-letni chłopiec i jego 10-miesięczna siostra byli molestowani przez ojczyma. Chłopiec właśnie zmarł w szpitalu.

3-letni chłopiec i jego 10-miesięczna siostra byli molestowani przez ojczyma. Chłopiec właśnie zmarł w szpitalu.

Na świecie nie brakuje okrutnych ludzi, którzy zdolni są do najgorszych zachowań. Ta wstrząsająca historia to najlepszy dowód na to, że niektórzy bez zawahania potrafią wyrządzić krzywdę innym ludziom.

Tym razem niestety ucierpiały niewinne dzieci. 3-letni chłopiec zmarł 8 września w Santa Fe w Argentynie po tym, jak został brutalnie zgwałcony. Jego 10-miesięczna siostra nadal walczy o życie.

Chłopiec nie miał najmniejszych szans. Jego stan był tragiczny. Rodzeństwo trafiło do szpitala w miniony weekend. Dyrektor placówki, Osvaldo Carrilo, powiedział, że stan chłopca był krytyczny. Miał pękniętą czaszkę, połamane żebra i uszkodzoną klatkę piersiową.

Mimo iż został wybudzony ze śpiączki i przeniesiony na OIOM, jego życia nie udało się uratować. Carillo starał się podnieść na duchu zrozpaczonych lekarzy. Prosił, aby nie obwiniali się za to, co się stało, bo stan chłopca już w momencie trafienia do szpitala był tragiczny.

mol1

Jego 10-miesięczna siostra była w lepszym stanie niż brat. Mała nadal jest pod okiem specjalistów, którzy będą opiekować się nią tak długo, jak będzie trzeba.

Pracownicy szpitala zauważyli urazy, które sugerują, że mały chłopiec był wykorzystywany seksualnie. Zarówno on, jak i jego siostra wykazywali wyraźne oznaki zaniedbania i przemocy fizycznej.

Na reakcję policji nie trzeba było długo czekać. Gdy przesłuchano matkę dzieci, oskarżyła ona swojego partnera o to, co się stało. Mężczyzna zastał aresztowany.

mol2

Takie okrucieństwo jest niedopuszczalne, a osoba, która się go dopuściła, powinna otrzymać najwyższą, możliwą karę. Patrząc na los tej dwójki dzieci, na myśl przychodzi jeszcze jedno pytanie: czy matka zdawała sobie sprawę z tego, co dzieciom robił ojczym?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
41

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz