Home ludzie 14-latek z zimną krwią udusił swoją 2-letnią siostrę i rocznego brata. Matka broni go.

14-latek z zimną krwią udusił swoją 2-letnią siostrę i rocznego brata. Matka broni go.

Do wstrząsającej zbrodni doszło w USA. Dopuścił się jej 14-latek, który zabił swoją 2-letnią siostrę Desiree, a kilka miesięcy swojego rocznego brata.

Nastolatek przyznał się do winy i obecnie jest w areszcie. W jego obronie staje matka.

Pierwsze morderstwo miało miejsce w maju. Dziewczynka zmarła po kilku dniach w szpitalu. Trafiła tam po tym, jak jej mama zadzwoniła na pogotowie, kiedy zorientowała się, że dziecko nie oddycha. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że za tym stoi jej najstarszy syn.

Kilka miesięcy później sytuacja powtórzyła się. Tym razem ofiarą 14-latka padł 11-miesięczny przybrany syn Christiny McCartney.

– „Najgorszym koszmarem matki jest mieć taką wspaniałą rodzinę, a później obudzić się w zupełnie innej rzeczywistości” – wyznaje zrozpaczona kobieta.

zim1

Dopiero po rozmowie ze śledczymi okazało się, że za śmierć dwójki dzieci odpowiada 14-latek, który przyznał się do winy. Dzisiaj już wiadomo, że młodszą siostrę udusił ręcznikiem, a brata kocem.

Chłopiec stwierdził, że w ten sposób „nie będzie musiał żyć w piekle jakie uczyni” – cokolwiek ma na myśli – i być traktowany jak zamordowane rodzeństwo. Wiadomo też, że przed dokonaniem morderstw chłopiec znęcał się też nad kotem, który miał go podrapać.

Śledczy nadal starają się zrozumieć, co kierowało nastolatkiem i skąd w tak młodym człowieku tyle nienawiści. W tym przypadku mają pomóc badania lekarskie i spotkania z psychologiem.

– „W mojej 19-letniej karierze nie widziałem czegoś tak niepokojącego” – powiedział prokurator okręgowy Richard Hertel.

zim2

W obronie chłopaka staje matka, która nadal nie może pogodzić się z tym, co spotkało jej rodzinę.

– „On nie jest potworem, którego ludzie próbują z niego zrobić!” – mówi kobieta.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
36

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz