Home Poruszające Pies goni swoich właścicieli, aby go nie porzucali. Ten poruszający film rozszedł się po sieci lotem błyskawicy.

Pies goni swoich właścicieli, aby go nie porzucali. Ten poruszający film rozszedł się po sieci lotem błyskawicy.

Gdy decydujesz się na psa, powinieneś na to patrzeć, jak na decyzję, którą podejmujesz na całe życie. Psy to niezwykłe stworzenia i lojalni towarzysze, którzy zasługują na wieczną miłość.

Nasze psy zawsze cieszą się, gdy nas widzą, niezależnie od tego, jak długo nas nie było, zawsze witają nas merdającymi ogonami. Zauważają, gdy jesteśmy smutni i potrafią nas pocieszyć. Ci czworonożni przyjaciele są wspaniali i są pełnoprawnymi członkami rodziny.

Niestety jednak wiele osób nie traktuje zwierząt z należytą miłością i respektem. Są ludzie, którzy po prostu nudzą się psami zupełnie jakby były jakimś starym meblem i wydaje im się, że mogą je wyrzucić.

To poruszające wideo zszokowało już ludzi na całym świecie. Zobacz sam, jak ta bezduszna osoba chce porzucić psa i to, jak pies desperacko chce tego uniknąć.

Według opisu dwójka ludzi na motocyklu porzuciła swojego psa i starała się uciec.

Film został nagrany w Medellin, w Kolumbii. Widać na nim, jak pies stara się gonić właścicieli i wskoczyć na motocykl. Widać, że nie chce zostać sam.

Para jednak za każdym razem odpycha psa. To straszny widok.

pies1

Ten biedny piesek goni za motocyklem, narażając się na przejechanie. Kilka razy było blisko.

Właściciele jednak nie zwracają na niego uwagi. Widać, że chcą się go pozbyć.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz