Home Wideo „Niech się Pani pier*olnie w łeb”. Mariusz Kałamaga w ostrym apelu do minister edukacji.

„Niech się Pani pier*olnie w łeb”. Mariusz Kałamaga w ostrym apelu do minister edukacji.

Mariusz Kałamaga ma 11-letnią córkę, stąd też świetnie wie, jak wygląda szkolna rzeczywistość. Z tego też powodu wystosował do minister edukacji Anny Zalewskiej mocny apel.

Kałamaga na swoich mediach społecznościowych umieścił nagranie. W dosadnych słowach odniósł się do ciężkich plecaków, które codziennie muszą dźwigać małe dzieci.

– „Plecak mojej 11-letniej córki waży !!!!!!!!!!!! 6,7 kg !!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ picia, śniadania nie wspomnę o butach na wf i stroju !!!!” – czytamy w opisie.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Nagranie od razu zalała fala komentarzy osób, z których większość opowiada się po stronie artysty kabaretowego.

– „Brawo ! W końcu ktoś poruszył ten temat!”

– „Ale nie dziwota skoro do jednego przedmiotu mają 3 książki w szkole zostawić nie mogą bo zadanie domowe więc targają z tym jak osły tam i nazat to po co te szafki w szkole na ozdobę chyba.”

– „Mój syn ma to samo! Dlaczego cie mamusia wozi do szkoły codziennie? Przeciez masz już 10 lat ! Jak mam nie wozić, jak jego plecak wazy kolo 7-8 kilo +4 razy w tyg worek na wf?! Raz już miał wolne od szkoły bo nie mógł wstać z łóżka ..!”

– „Popieram , mój syn w 7 klasie ma prawie 10kg plecak – dodam codziennie, bo codziennie 7-8 lekcji.”

– „13 latka dobija do 15 kg…. Koszmar Panie koszmar.”

A Wy co sądzicie na ten temat. Czy sytuacja powinna tak wyglądać?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz