Home ludzie Blogerka dziecięca znęcała się nad swoją córeczką i groziła, że ją zabije. Przerażające nagrania stały się dowodem.

Blogerka dziecięca znęcała się nad swoją córeczką i groziła, że ją zabije. Przerażające nagrania stały się dowodem.

Oliwia P. była popularną Instagramerką. W mediach społecznościowych wiele razy publikowała fotografie swojej córeczki. Wiele osób było zachwyconych matką i córką.

Teraz Wszystko diametralnie się zmieniło. Do internetu trafiły nagrania, które zupełnie odbiegają od tego, co widzieli fani Oliwii. Wiele wskazuje na to, że życie, które kobieta ukazywała w mediach społecznościowych w rzeczywistości mocno odbiegało od rzeczywistości.

Profil Oliwii na Instagramie ze zdjęciami stylizacji i pięknej młodej dziewczyny przyciągnął masę obserwatorów. Gdy zaszła w ciążę i urodziła córeczkę, wcale nic się nie zmieniło. Coraz więcej osób chciało oglądać słodką, modną Nelę. Już wtedy jednak niektórym coś nie pasowało.

Niektórzy dziwili się, że ciążowy brzuszek Instagramerki był ledwo widoczny. Teraz już wiemy dlaczego. Osoby z otoczenia kobiety twierdzą, że głodziła się będąc w ciąży.

– „Pamiętam te fotografie. Jej ciążowy brzuszek tuż przed porodem był ledwo widoczny” – wyznaje cytowana przez fakt24.pl była fanka Oliwi.

ol1

Internetowa kariera instagramowej mamy nabierała tempa. Ludzie podziwiali jej gust i podejście do córki. Młoda kobieta testowała akcesoria dla dzieci i swoimi wrażeniami dzieliła się z fankami, które jej ufały. Młoda matka często stanowiła też dla nich wzór do naśladowania.

Jakiś czas temu wszystko się jednak zmieniło. Światło dzienne ujrzały bardzo niepokojące nagrania. Oliwia pokłóciła się ze swoim mężem Mariuszem, a kilka dni później konflikt trafił do sieci.

Najpierw Oliwia udostępniła film, na którym mąż ją zdradza. Później oskarżyła go o porwanie córki. Wtedy on nie pozostał jej dłużny. Do Internetu wyciekły nagrania, z których wnioskujemy, że idealna matka znęca się nad swoją córeczką. Zwroty, które za chwile przeczytacie, to zaledwie kropla w morzu tego, co znajduje się na nich.

– „Zdechnij szmato w cierpieniach. Jeb… kur… śmieć. Wyp… do ojca.”

– „Zamknij się k***o, siedź tam.”

Poniżej możecie przesłuchać całość:

To jednak nie wszystko. Młoda kobieta na jednym nagraniu mówi wprost, że mogłaby zabić swoją córkę. Powiedziała nawet, jakby to zrobiła.

– „M: A co by było, jeśli nie dałbym ci pieniędzy.”

– „O: Zaj… nożem siebie, ciebie i Nelkę.”

Dziennikarze udali się oczywiście do Oliwii, aby mogła się wytłumaczyć. 26-latka jednak nie zebrała się na odwagę, aby to zrobić. Sprawa ucichła na moment, ale wiemy już, że zainteresowała się nią policja, opieka społeczna, a nawet rzecznik praw dziecka.

ol2

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz