Home Niesamowite Mężczyzna słyszał pulsujący dźwięk w głowie. Nie mógł uwierzyć w to, co było w jego uchu.

Mężczyzna słyszał pulsujący dźwięk w głowie. Nie mógł uwierzyć w to, co było w jego uchu.

Mimo iż jesteśmy o wiele więksi od owadów, to wielu z nas boi się ich bardziej niż dzikich kotów czy wilków.

Uciekamy przed pszczołami, brzydzą nas karaluchy i panikujemy, gdy na horyzoncie pojawi się pająk.

Nie wiemy, czy ten 60-latek bał się owadów, ale gdy pewnego dnia udał się do lekarza, bo słyszał w głowie dziwny dźwięk, diagnoza mogła mieć wpływ na jego podejście do owadów.

W trakcie, gdy śpimy dookoła nas dzieje się wiele rzeczy, o których nie mamy pojęcia. Ten mężczyzna z Chin, gdy kładł się spać pewnego wieczora, nie wiedział, że w nocy zdarzy się coś, czego nie spodziewałby się nigdy w życiu. Kiedy obudził się rano, zauważył, że coś się zmieniło…

pul1

Cały czas słyszał w głowie jakiś dźwięk, który brzmiał jakby ktoś siedział w jego uchu i uderzał w bęben. Mimo to mężczyzna nie przejął się tym zbytnio. Pomyślał, że musiał źle spać i stąd takie efekty. Kiedy obudził się następnego dnia, nadal słyszał ten sam dźwięk. Starał się go ignorować, ale gdy sytuacja powtórzyła się po raz kolejny, udał się do lekarza.

pul2

Tam opisał dźwięk, który słyszał, a lekarz nabrał pewnych podejrzeń i zaczął badać ucho. Po chwili namierzył źródło dźwięku.

pul3

Lekarz odkrył w uchu pacjenta małego pająka, który wybrał kanał słuchowy na swój nowy dom. Zdążył nawet stworzyć w uchu pajęczynę, aby ochronić się przed intruzami.

Lekarz przeprowadził płukanie ucha i pozbył się dzikiego lokatora z ucha pacjenta. Pająk nie wyrządził żadnych szkód w uchu mężczyzny.

Doktor w mediach społecznościowych napisał, że usuwał już z ucha różne owady, jak pluskwy czy karaluchy, ale pierwszy raz widział pająka, który zbudował sobie w uchu sieć.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz