Home Niesamowite Kobiety spod tych 4 znaków zodiaku to najlepsze matki.

Kobiety spod tych 4 znaków zodiaku to najlepsze matki.

Pewnie wiesz, że znak zodiaku w pewnym stopniu determinuje niektóre cechy charakteru. Czy wiesz jednak, że może to wpływać na to, jakim rodzicem jesteś?

Dzisiaj dowiesz się jaki wpływ na bycie mamą ma data urodzenia. Poniżej przedstawiamy listę znaków zodiaku, które najlepiej sprawdzają się w roli mam.

Baran

Barany dbają o to, aby ich dzieci brały udział w zajęciach dodatkowych i rozwijały się. Dzieci oczywiście nie są do tego zmuszane. Przeciwnie, w grę wchodzą jedynie takie lekcje, które podobają się ich pociechom. Kobiety spod tego znaku uwielbiają przygody, stąd też wychowują swoje dzieci na miłośników przygód. Barany i ich potomstwo spędzają czas wolny aktywnie. Mamy spod tego znaku namawiają swoje dzieci do podejmowania wyzwań i zawsze im kibicują.

kob1

Waga

Wagi są wspaniałymi matkami. Są bardzo dobrze zorganizowane i spokojne. Uwielbiają wszystko kontrolować, ale nie wyprowadzają ich z równowagi żadne nieprzewidziane sytuacje, o które przy dzieciach bardzo łatwo. Kochają swoje dzieci i są w stanie zrobić dla nich wszystko. Nie pozwalają jednak wejść sobie na głowę. Od najmłodszych lat matki spod tego znaku uczą swoje dzieci szacunku i miłości do bliźniego.

kob2

Skorpion

Mamy spod znaku skorpiona obdarzone są ogromną intuicją. Zdarza się, że wiedzą, co dzieje się z ich dziećmi już zanim wiedzą to one same. Zawsze stają murem za swoimi maluchami i nigdy nie pozwalają na to, aby działo się im coś złego. Są wobec nich bardzo opiekuńcze i szczere. Tego samego wymagają od swoich pociech. Nie ma między nimi niedomówień.

kob3

Rak

Matki spod znaku raka są bardzo opiekuńcze. Są wyczulone na punkcie potrzeb swoich dzieci i zawsze uważnie ich słuchają. Świetnie potrafią postawić się na miejscu swojej pociechy i zaledwie kilkoma słowami poprawić im samopoczucie. Dbają, aby ich dom był pełen ciepła, do którego garnie się nawet dalsza rodzina i przyjaciele. Z tego też powodu często przyjmują gości.

kob4

Twoja reakcja?

Super
Super
709
Ha ha
Ha ha
286
Wow
Wow
56
Smutny
Smutny
82
Zły
Zły
170

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz