Home Niesamowite Matka tego dziecka zmarła w trakcie porodu. To, co stało się chwilę później to prawdziwy medyczny cud.

Matka tego dziecka zmarła w trakcie porodu. To, co stało się chwilę później to prawdziwy medyczny cud.

Ta historia jest naprawdę niezwykła i dotyczy czegoś, czego nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Ta kobieta była martwa przez 10 minut.

Melanie Pritchard nie miała wątpliwości, że jej ciąża będzie normalna. Trafiła do szpitala, gdy zaczęły się skurcze i oczekiwała przyjścia na świat swojego dziecka. Kobieta ma już jednego syna imieniem Brady, ale razem z mężem postanowiła, że chcą mieć jeszcze jedno dziecko. W dniu porodu nic nie było takie, jak sobie wyobrażała…

por1

Nim Melanie pojechała do szpitala, zadzwoniła do matki i powiedziała jej, gdzie jest i że wszystko jest OK. To była ostatnia rzecz, jaką pamięta. Niedługo potem rozpoczął się największy koszmar jej życia.

Wszystko zaczęło się niewinnie. Melanie powiedziała swojemu mężowi, że ma zawroty głowy i że coś jest nie tak. Lekarze jednak niczego nie wykryli. Wszyscy czekali na poród.

por2

Zamiast tego stało się jednak coś strasznego. Doug zobaczył, że głowa jego żony pochylona jest na bok. Jej tętno spadło do zera, a tętno nienarodzonego jeszcze dziecka migotało.

Ojciec był przerażony. W panice zawołał lekarzy, którzy natychmiast wbiegli na salę. Serce kobiety przestało bić. Nikt nie był w stanie powiedzieć, co się właśnie dzieje.

por3

Melanie trafiła na salę operacyjną. Kobieta nie oddychała, a jej serce stanęło. Doug zobaczył twarze lekarzy i dotarło do niego, że jego żona umiera.

por4

W pierwszej kolejności lekarze zajęli się nienarodzonym dzieckiem. Wykonali cesarkę, aby uratować dziewczynkę, która inaczej umarłaby razem z matką. Specjaliści pomogli przyjść na świat zdrowej, małej Gabrielli. Stan matki nadal nie ulegał poprawie.

por5

Kobieta była w stanie śmierci klinicznej przez 10 minut. Sztucznie podtrzymywano jej funkcje życiowe. Czterokrotnie traktowano ją defibrylatorem. Płyn owodniowy przedostał się do układu krążenia i spowodował zatrzymanie akcji serca. Tętnica została dodatkowo uszkodzona w trakcie cesarki.

Jej żołądek wypełnił się 5 litami krwi. Lekarze bali się, że spowoduje to trwałe uszkodzenie ciała. Zakładali, że Melanie już nigdy nie będzie mogła samodzielnie oddychać i prawdopodobnie niezbędny będzie przeszczep płuc i serca.

por6

Nie dawali jej szans. Sugerowali, że Doug powinien się z nią pożegnać. Z ciężkim sercem i łzami w oczach mężczyzna podszedł do jej łóżka i powiedział:

– „Kocham cię. Brady i Ella są piękni i kochają cię równie mocno. Jeśli zdobędziesz siłę, by walczyć, walcz!”

por7

Lekarze stwierdzili, że to, co stało się potem jest niewytłumaczalne.

Kobieta zaczęła oddychać i mówić. Była zdezorientowana i zapytała:

– „Gdzie jestem, gdzie jest moje dziecko?”

Nikt nie mógł uwierzyć w to, co stało się wtedy w szpitalu. Doug przyniósł jej nowo narodzoną córkę, a ona trzymała ją i płakała tak samo, jak personel szpitala. To, że powróciła do żywych, oddychała i mówiła było medycznym cudem.

Jej powrót do zdrowia był szybki. Została wypisana ze szpitala 6 dni później. Droga do pełnego wyzdrowienia nie była łatwa, ale z lekarzami mówiącymi, że nie ma dla niej nadziei, jest to niesamowite osiągnięcie.

Obecnie kobieta jest zdrowa tak samo jak Gabreille. Wraz z mężem żyją pełnią życia, bo wiedzą, jak szybko może się ono skończyć.

Źródło: godvine.com

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz