Home ludzie Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala. Przeszła poważną operację.
11.64K

Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala. Przeszła poważną operację.

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek. Gwiazda nie narzeka na brak zawodowych propozycji, ale zmęczenie i przepracowanie dały się jej ostatnio we znaki.

Katarzyna Dowbor przez lata pracowała dla Telewizji Polskiej. Rozstanie ze stacją było dla niej bolesnym przeżyciem, z którym na szczęście udało się jej poradzić. Jako dziennikarka ze sporym doświadczeniem i znanym nazwiskiem znalazła nową posadę w telewizji Polsat, gdzie już od jakiegoś czasu prowadzi popularny program „Nasz nowy dom”.

Mimo iż gwiazda poświęca swojej pracy, która jest też jej pasją, mnóstwo czasu, czasami każdy z nas zasługuje na przerwę. Katarzyna Dowbor cierpi na chorobę tarczycy, która znacząco wpływa na jej życie.

Dziennikarka nie wstydzi się przyznawać do swojej choroby, czym zdecydowanie podbudowuje swoich fanów cierpiących na podobne dolegliwości.

Gwiazda musiała teraz przejść poważną operację. Przez długi czas Katarzyna Dowbor zwlekała na zgodę na poddanie się zabiegowi. Na swoim prywatnym koncie na Instagramie powiadomiła, że przebywa właśnie w szpitalu.

– „Jestem już po operacji. Czuję się bardzo dobrze. Serdecznie Was pozdrawiam!” – napisała dziennikarka pod fotografią swojej ręki, na której widzimy szpitalny wenflon.

Fani nie spodziewali się, że ich idolka nagle podda się poważnej, ale i bardzo potrzebnej operacji. Mocno zmartwili się o jej stan zdrowia i samopoczucie. Zabieg prawdopodobnie przebiegł wzorowo. Różne media informują, że Katarzyna Dowbor pod koniec października wróci na plan programu i dalej będzie mogła poświęcać się swojej pracy.

Do gwiazdy napływają pozytywne komentarze i życzenia, w których widzowie zapewniają o swoim wsparciu.

– „Zdrowia Pani Kasiu, jest Pani Wspaniałym człowiekiem.”

– „Kochana Pani Kasiu, życzę zdrówka z mojego całego wielkiego serducha.”

– „Pani Kasiu, życzę szybkiego powrotu do domu, do pracy, do robienia sobie przyjemnych spraw. Zdrówka jak najwięcej. Buziaki.”

dow1

Źródło: pikio.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
36
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
41
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz