Home ludzie Policjant usłyszał płacz dziecka, więc wyważył drzwi. W środku zastał coś okropnego…

Policjant usłyszał płacz dziecka, więc wyważył drzwi. W środku zastał coś okropnego…

W Bytomiu doszło do naprawdę niebezpiecznej sytuacji. Pewna kobieta zostawiła w domu bez opieki półtoraroczne dziecko. Chłopiec przez kilka godzin był w mieszkaniu sam.

Zaalarmowana policja wtargnęła do mieszkania. Dziecko było w bardzo złym stanie.

Do akcji wkroczył dzielnicowy. Policjant otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonych sąsiadów. Z jednego z mieszkań od kilku godzin dochodził głośny płacz dziecka. Matki nigdzie nie było.

Dzielnicowy wraz z innym policjantem pojechali pod wskazany adres. Drzwi były zamknięte i nikt nie reagował. Po zebraniu wywiadu od sąsiadów, funkcjonariusze postanowili wyważyć drzwi.

– „Z uwagi na płacz dziecka i realne zagrożenie jego życia i zdrowia, starszy sierżant zdecydował o siłowym wejściu do mieszkania” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

W środku policjanci zobaczyli małego chłopca, który stał w łóżeczku. Był zapłakany. Widok policjantów uspokoił go. Okazało się, że maluch był całkowicie sam, a matki nigdzie nie było. W mieszkaniu był straszny bałagan.

dz1

Funkcjonariusze zwrócili również uwagę na zły stan dziecka, który spowodowany był zaniedbaniem. Chłopiec był brudny, miał zajady w kącikach, wysypkę na nogach mi mocno kaszlał. Policjanci wezwali pogotowie oraz pracowników opieki społecznej.

Po chwili do mieszkania razem z drugim 7-letnim synem wróciła matka chłopca. Młodsze dziecko trafiło do szpitala, starszy chłopiec wylądował w domu dziecka. Ich matka została zabrana na komisariat. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Twoja reakcja?

Super
Super
33
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
160
Zły
Zły
272

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz