Home ludzie Kobieta ważąca 270 kg trafiła w nocy na porodówkę. Urodziła chłopca, który waży… 18 kg!

Kobieta ważąca 270 kg trafiła w nocy na porodówkę. Urodziła chłopca, który waży… 18 kg!

Pewna kobieta zgłosiła się do szpitala w Perth, w Australii. Okazało się, że ważąca 270 kg pacjentka jest w zaawansowanej ciąży.

Ze względu na jej ogromne rozmiary i to, że nie poddawała się regularnym badaniom, lekarze postanowili przeprowadzić cesarskie cięcie.

W ten oto sposób na świecie pojawił się całkowicie zdrowy noworodek, który ważył, aż 18 kilogramów! Ciężko w to uwierzyć, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że taką wagę osiągają kilkuletnie dzieci.

Narodziny tego malucha na pewno przejdą do historii. Wszystko przez jego rozmiary. Jest to podobno największy noworodek w historii.

por1

Z uwagi na rozmiary kobiety jej bliscy nie mogli zawieść jej do szpitala samochodem. Kobieta przyjechała do placówki medycznej karetką.

por2

Lekarze z początku sądzili, że kobieta spodziewa się bliźniaków albo nawet trojaczków.

– „Miałem do czynienia z wieloma kobietami, które zmagały się z problemem otyłości, ale ten poród był wyjątkowy. Początkowo myślałem, że kobieta spodziewa się bliźniaków lub trojaczków. Okazało się, że jest tylko jeden, duży i silny chłopiec. Najwyraźniej w przyszłości zostanie graczem rugby” – relacjonuje jeden z lekarzy.

Za największego noworodka na świecie, do momentu narodzin chłopca z Australii, uważane było dziecko z RPA, które przyszło na świat w 1983 roku i ważyło 17,2 kg.

Słyszeliście kiedyś o podobnym przypadku? My słyszymy o takim czymś po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że maluch nie będzie mieć żadnych problemów ze zdrowiem.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
58
Ha ha
Ha ha
41
Wow
Wow
303
Smutny
Smutny
38
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz