Home ludzie Wiele miesięcy odkładali pieniądze. Ich 2-letni syn dla zabawy wrzucił je do niszczarki.

Wiele miesięcy odkładali pieniądze. Ich 2-letni syn dla zabawy wrzucił je do niszczarki.

Są dzieci, którym wystarczy chwila, aby zrobić coś, czego nie zrobiłyby pod okiem swoich rodziców. Do tej grupy należy pewien uroczy 2-latek, który dobrze wiedział, jak doprowadzić rodziców do szału.

Leo Belnap wygląda, jak aniołek, ale pod tą uroczą buźką kryje się malutki diabeł. Wszystko zaczęło się od tego, gdy jego rodzice, Ben i Jackee z Salt Lake City, chcieli iść na mecz swojej ulubionej drużyny. Rodzice zafundowali im bilety pod warunkiem, że oddadzą im później pieniądze. Para odkładała przez wiele miesięcy i w końcu udało im się zebrać 1060 dolarów. Niestety pieniądze zniknęły pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach.

ni1

Przez cały 2017 rok para zbierała pieniądze, aby spłacić rodziców Bena. Kiedy więc zorientowali się, że nigdzie nie ma ich małej fortunki, byli przerażeni. Z początku myśleli, że po prostu gdzieś przełożyli pieniądze. Okazało się jednak, że zniknęły…

– „Zaczęliśmy przeszukiwać dosłownie cały dom i wywróciliśmy go do góry nogami. Patrzyliśmy pod dywanami, w szufladach, na kanapie, nawet w śmieciach. Zapadły się dosłownie pod ziemię!”

ni2

– „Wiecie, gdzie była nasza kasa? W niszczarce… Zmielona na tysiąc małych kawałków. Oszczędzaliśmy tyle czasu, żeby zapłacić za nasze bilety na Utah Football. I co? Nie było ich czym opłacić. Nie mogliśmy ich znaleźć dopóki moja żona nie zajrzała do niszczarki. Tak. Nasz 2-letni synek je tam wrzucił. Patrzyliśmy na doszczętnie przemielone 1000 dolarów…”

ni3

Rodzice od razu zorientowali się, że to mały Leo jest winowajcą. Kiedyś pomagał mamie niszczyć dokumenty i bardzo mu się to spodobało.

Wygląda na to, że tym razem chłopiec postanowił zniszczyć coś samodzielnie. Na początku mama się popłakała i była zła, ale bardzo szybko łzy zamieniły się w śmiech, bo co innego w tej sytuacji mogli zrobić?

ni4

Istniała jednak nadzieja, że pieniądze uda się jeszcze uratować. Mennica Państwowa zaoferowała rozwiązanie. Para nawet nie przypuszczała, że nie są jedynymi w takiej sytuacji. W rzeczywistości zniszczonych zostaje o wiele więcej banknotów.

ni5

Pieniądze najpierw są badane przez ekspertów, nim podejmie się jakiekolwiek decyzje. Para liczy, że uda im się odzyskać pieniądze, które odkładali przez tyle miesięcy.

Ben na Twitterze zamieścił zdjęcie pieniędzy, aby pokazać, jak wyglądają ich oszczędności. Para jest załamana, ale starają się obrócić to w żart, bo i tak muszą czekać na zwrot, a to może trwać od 6 miesięcy do… 3 lat.

ni6

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz