Home Niesamowite Przepowiednie na 2019 rok nie prezentują się zbyt pozytywnie. Oby żadna z nich się nie spełniła…

Przepowiednie na 2019 rok nie prezentują się zbyt pozytywnie. Oby żadna z nich się nie spełniła…

Nie każdy wierzy w przepowiednie. Decyzja o tym, co na ten temat sądzimy zależy od nas samych, ale warto dowiedzieć się, co może nas spotkać w roku 2019.

Już kilkukrotnie miały nawiedzić nas powodzie, wojny atomowe i naloty obcych. Do tej pory jednak nic z tego się nie spełniło. Co ma przynieść 2019 rok?

Broń jądrowa

Tego obawiają się wszyscy. Mówi się, że ataki przy pomocy broni jądrowej przewidział już Nostradamus, gdy wspominał o wojnie na niespotykaną skalę, której nie potrafimy sobie wyobrazić. Przewidywane miejsce tej katastrofy to Turcja.

prz1

Zima inna niż wszystkie

Ma nie być śniegu, ale za to zapanuje taki mróz, którego od dawna nie było. Zamiast opadów białego puchu – burze.

prz2

III Wojna Światowa

Od kilku lat w mediach mówi się o tym, że III Wojna Światowa jest nieunikniona. Niektórzy posuwają się nawet do snucia teorii, iż może powtórzyć się scenariusz z 1938 roku, gdy niemiecka drużyna odpadła z mistrzostw świata, a rok później rozpoczęła się wojna. W tym roku Niemcy również odpadli…

War

Azja atakuje

Święta Łucja miała przepowiedzieć, że na świecie dojdzie do czystek etnicznych. Azja ma zaatakować Rosję, a w wyniku tego biały człowiek wyginie.

#world

Powstanie nowy kontynent

Globalne ocieplenie ma doprowadzić do sytuacji, w której niektóre kontynenty znikną z powierzchni planety, a z oceanów wydobędzie się nowy ląd.

London Bridge is Falling Down

Koniec świata

Zagładą świata przejmują się cały czas ci, którzy wierzą w przepowiednie, a wszystko przez słowa królowej Saby. Ludzie obawiają się jej przepowiedni, gdyż niektóre z nich spełniły się.

death

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz