Home ludzie Zabił i zjadł współlokatora, a pomagała mu w tym 12-letnia dziewczynka…

Zabił i zjadł współlokatora, a pomagała mu w tym 12-letnia dziewczynka…

22-letnia pedofil kanibal został zatrzymany w Rosji pod zarzutem zabójstwa 21-letniego mężczyzny, Aleksandra Popowicza. Na brutalnym morderstwie jednak nie poprzestał…

Niedługo później zwyrodnialec ugotował i zjadł część ciała, bo, jak twierdził, nie miał nic do jedzenia. Odciętą głowę znaleziono w piecu w mieszkaniu mężczyzny w miejscowości Nowinka, 100 km od Petersburga. Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny.

Do ujęcia mordercy doszło, gdy próbował podpalić drewniany domek, w którym kiedyś mieszkał razem z zamordowanym współlokatorem. Wszystko zauważył brat ofiary, który wszedł do budynku, gdzie doszło do brutalnego mordu. Gdy zobaczył przykryte kocem zwłoki, modlił się o to, aby nie był to jego brat.

Niestety, jego najgorsze przewidywania bardzo szybko potwierdziły się. Mężczyzna natychmiast zadzwonił na policję.

zab1

Warto zwrócić uwagę, że w trakcie zatrzymania funkcjonariusze zastały w obecności kanibala 12-letnią dziewczynkę. Nastolatka usłyszała zarzut udziału w zabójstwie i rozczłonkowaniu ciała zmarłego.

Szybko okazało się też, że 22-latek wykorzystywał seksualnie „swoją nastoletnią partnerkę”, którą wcześniej poznał w internecie. Oboje przyznali się, że dochodziło między nimi do zbliżeń.

zab2

Nie wiadomo jak i kiedy doszło do ich pierwszego spotkania. Jej zamiary były jednak do przewidzenia dzięki wpisowi nastolatki, który umieściła w mediach społecznościowych. Nikt jednak nie zareagował na tyle wcześnie, aby można było uniknąć tragedii.

– „Kocham tego prześladowcę. Nie oddam go nikomu. On jest tylko mój. Nie potrzebuję nikogo innego” – czytamy we wpisie dziewczyny.

Funkcjonariusze nie wierzyli własnym oczom, gdy zobaczyli poćwiartowane zwłoki mężczyzny. Na jego klatce piersiowej były widoczne rany po uderzeniach siekierą, która znajdowała się obok ciała. Zamordowany nie miał już serca ani narządów wewnętrznych.

– „Mężczyzna i nieletnia dziewczyna są oskarżeni o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem oraz rozczłonkowanie 21-letniego mieszkańca wsi Nowinka w obwodzie leningradzkim” – czytamy w policyjnym raporcie.

zab3

Po internecie krąży wstrząsające nagranie opublikowane przez rosyjski komitet śledczy, na którym widać wnętrze budynku, gdzie doszło do brutalnego morderstwa. Zakrwawiony parter czy części ciała ofiary przykryte białą, brudną kołdrą to tylko część przerażającego materiału, który widać na nagraniu.

Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem morderstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zbezczeszczenia zwłok. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Na tym jednak zarzuty się nie kończą. Za współżycie z nieletnią osobą grozi mu kolejne 10 lat. Nastolatka trafiła pod opiekę Centrum dla Nieletnich Przestępców w Petersburgu.

Źródło: dailymail.co.uk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz