Home ludzie Ukarali swoją 10-letnią córkę, wyrzucając ją nago z domu. Dziewczynka błąkała się po ulicach w poszukiwaniu pomocy.

Ukarali swoją 10-letnią córkę, wyrzucając ją nago z domu. Dziewczynka błąkała się po ulicach w poszukiwaniu pomocy.

Niezależnie od tego, jak wyluzowani są rodzice, nadal są rodzicami i mogą karać swoje dzieci, gdy te są niegrzeczne i nie chcą słuchać starszych.

Oczywiście każdy rozsądny człowiek wie, gdzie jest granica. Nie można bić dzieci i znęcać się na d nimi, bo każde działanie wobec małych dzieci wpływają na to, jak te później się rozwijają.

Brenda i Marc Marshall z pewnością byli świadomi tego, że przemoc rodzi przemoc, a mimo wszystko postanowili ukarać swoją 10-letnią córkę w sposób, który mówiąc łagodnie, nie przypadł do gustu opinii publicznej.

Ich dziecko zamiast w toalecie oddało mocz na podłodze i był to powód, aby para potraktowała ją w tak okrutny sposób. To, co zrobili nie mieści się w głowie.

kar1

Gdy Marc wrócił z pracy w piątek, Brenda – biologiczna matka dziewczynki – powiedziała mu, że jego córka oddała mocz i wypróżniła się na podłodze.

Rodzice postanowili dać 10-latce nauczkę i to wywołało ogromną lawinę komentarzy. Zmusili dziewczynkę do tego, aby spała przed domem… nago. Całkiem sama, bez telefonu, bez ubrań, bez godności i szacunku. Nikt z tej dwójki nawet nie pomyślał o tym, jak będzie czuć się to dziecko…

Pozostawili ją leżącą na betonowej drodze na tyłach domu. Dziewczynka nie miała dachu nad głową, ani nikogo przy boku, nie mogła też wejść do domu. Leżała pod drzwiami, licząc, że jej rodzice w końcu się nad nią zlitują. Niestety, nie doczekała się tego.

Marc nawet nie sprawdzał czy z córką wszystko w porządku. Poszedł spać.

Nie zastanawiał się nawet, czy jego córka się nie przeziębi, czy jakiś pedofil się nią nie zainteresuje…. Nawet przez myśl nie przeszło mu, że to co zrobił, było złe…

kar2

Dziewczynka nie wytrzymała leżenia pod domem i zaczęła błąkać się po ulicy. Naga, zmarznięta i załamana szła przed siebie. Była ponad kilometr od domu, gdy wpadł na nią pewien przechodzień. Godzinę później pod domem Marshallów była już policja.

Raporty mówią, że dziewczynka miała posiniaczone nogi, była przerażona i zawstydzona. Para stanie przed sądem za znęcanie się nad dzieckiem. Mamy nadzieję, że dziewczynce uda się wymazać z pamięci tę traumatyczną sytuację.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz