Home ludzie Ojciec zaatakował nożem swoją 8-letnią córeczkę. Jej błagalne krzyki nie robiły na nim wrażenia.

Ojciec zaatakował nożem swoją 8-letnią córeczkę. Jej błagalne krzyki nie robiły na nim wrażenia.

54-letni Bill Billingham w styczniu 2018 roku brutalnie zamordował swoją 8-letnią córkę. Zaatakował ją nożem, a niedługo wcześniej zrobił zdjęcie, gdy jadła pizzę i wrzucił je na Facebooka.

Dziewczynka była uśmiechnięta. Nie podejrzewała, że za chwilę osoba, którą kocha najbardziej na świecie, odbierze jej życie.

Rodzice dziewczynki jakiś czas żyli w separacji, ale mama polubiła opublikowane zdjęcie, ciesząc się, że jej ukochane dziecko miło spędza czas z tatą. Gdyby tylko wiedziała, co stanie się za chwilę, nigdy nie zostawiłaby córki pod opieką męża. Godzinę po opublikowaniu zdjęcia, mężczyzna zadał ciosy nożem 8-latce, a później sam próbował popełnić samobójstwo.

noz1

Kilka miesięcy po tej przerażającej zbrodni wiemy, jak wyglądały szczegóły zabójstwa. 54-latek w ten sposób chciał zemścić się na byłej partnerce i sprawić, aby cierpiała. Sekcja zwłok nie pozostawiła żadnych wątpliwości. Dziecko broniło się i starało osłonić przed atakami ojca. On jednak nie reagował na krzyki i błagania swojej córki. Wpadł w szał i wiedział, co robi.

Sąd nie znalazł żadnych okoliczności łagodzących.

– „To było brutalne zabójstwo bezbronnego dziecka, które miało przed sobą całe życie.”

Za popełnioną zbrodnię mężczyzna usłyszał wyrok dożywocia. W trakcie przesłuchania i zeznawania przed sądem stwierdził, że niczego nie pamięta.

noz2

Jak ojciec mógł zrobić coś takiego własnej córce…

noz3

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
27

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz