Home Zabawne Sprośny dowcip: Leon użył desperackiej sztuczki, aby uprawiać seks ze swoją żoną. To, co stało się później jest genialne.
1.11K

Sprośny dowcip: Leon użył desperackiej sztuczki, aby uprawiać seks ze swoją żoną. To, co stało się później jest genialne.

Nie zawsze dostajemy to, czego chcemy. Gdy dochodzi do jakiejś katastrofy, trzeba myśleć nieszablonowo. Łatwo jest się poddać, ale to nie prowadzi do niczego.

Trzeba być pozytywnie nastawionym i starać się wymyślać kreatywne rozwiązania problemów.

Ta zabawna historia to świetny tego przykład. Leon bardzo chciał uprawiać seks ze swoją żoną, ale miał problem ze swoim małym. Jego kreatywne rozwiązanie tego problemu jest po prostu genialne.

Leon i Eliza byli małżeństwem z 40-letnim stażem. Ostatnio jednak mieli pewne problemy w sypialni. Powód był prosty: w swoim wieku Leon miał problem z tym, aby „żołnierz stał na baczność”.

Jednak Leon nie był typem, który łatwo się poddaje. To kreatywny facet, który zawsze szuka rozwiązania swoich problemów.

s1

W piątkowy wieczór po zjedzeniu pysznej kolacji i wypiciu wina para była w nastroju na „deser”.

Zaczęło się robić gorąco i w końcu staruszkowie trafili do sypialni. Leon jednak miał problem z wsadzeniem.

Po kilku nieudanych próbach mężczyzna poszedł do przedpokoju i wziął małą łyżkę do butów. Wrócił do sypialni, położył swojego wacka na łyżce i powoli, delikatnie włożył go do środka.

Jeden z jajników mówi wtedy do drugiego:

– „To chyba będzie ostatni raz.. Teraz wnoszą go na noszach!”

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz