Home Poruszające Opiekunka w żłobku kopała i biła dziecko plecakiem. Nie podejrzewała, że jest nagrywana.

Opiekunka w żłobku kopała i biła dziecko plecakiem. Nie podejrzewała, że jest nagrywana.

Zachowanie tej kobiety jest karygodne. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie, na którym widać, jak jedna z opiekunek bije niepełnosprawną dziewczynkę.

Te sceny są kolejnym powodem, przez który powinniśmy dokładnie sprawdzać ludzi, którym zostawiamy pod opieką nasze pociechy.

Nie wiadomo kiedy dokładnie doszło do tego wydarzenia, ani kto jest autorem nagrania. Udało się ustalić jednak miejsce, gdzie wszystko się wydarzyło. Dramat ten rozegrał się w żłobku Jukskei Park w Johannesburgu. Właścicielem placówki jest miejscowy lekarz.

zl1

Niewykluczone, że gdyby nie nagranie, zachowanie opiekunki nie zostałoby odkryte. Na filmie widzimy, jak kobieta bije małą, niepełnosprawną dziewczynkę plecakiem, a następnie kopie ją w głowę, krzycząc, że jest głupia.

Pracownica placówki zdenerwowała się na dziecko, bo to pobrudziło pieluchę. Wskazują na to też słowa, które opiekunka kieruje do dziewczynki.

– „Chodź tu i daj się przebrać” – można usłyszeć na nagraniu.

Nie jest pewne czy dziewczynka faktycznie jest niepełnosprawna. Świadczyć o tym może jednak stojący obok wózek inwalidzki. Prawdopodobne więc, że należy on właśnie do niej, a mała nie jest w stanie samodzielnie chodzić.

– „Mówiłam jej, żeby się nie wierciła. Ona jest głupia. Rozumie, co mówię. Po prostu zachowuje się głupio” – tłumaczy koleżance opiekunka, która znęcała się nad dziewczynką.

zl2

Skandaliczne zachowanie opiekunki dotarło do odpowiednich ludzi. Kobieta straciła pracę i odpowie za swoje czyny. Władze miasta zapowiedziały wszczęcie śledztwa w tej sprawie.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz