Home Poruszające Opublikował zdjęcia swojej martwej żony i córki. Liczył na to, że zobaczy je jak najwięcej osób.

Opublikował zdjęcia swojej martwej żony i córki. Liczył na to, że zobaczy je jak najwięcej osób.

Zach Kincaid był szczęśliwym mężem i ojcem. Jeden tragiczny moment całkowicie zmienił jego życie.

Jego żona, 29-letnia Krystil Kincaid, była w 36 tygodniu ciąży, kiedy jechała jedną z ulic w Kalifornii. W pewnym momencie uderzył w nią pijany kierowca. Kobieta i jej nienarodzone dziecko zginęli na miejscu.

Zach wpadł w rozpacz po stracie najbliższych. „Jakim prawem wsiadłeś za kierownicę pod wpływem alkoholu?”. Zach chce trafić do wszystkich tych, którzy kiedykolwiek jechali po pijaku.

Dlatego też mężczyzna zdecydował się na pokazanie zmarłej żony i dziecka. Chce poinformować ludzi na całym świecie o tym, jak cierpi rodzina, której odebrano największy skarb. Tym gestem chce skłonić władze Kalifornii do tego, aby zaostrzyły kary dla pijanych kierowców.

mar1

Na fotografiach widać żonę Zacha i jego maleńką córkę, którą trzyma w ramionach.

„Dowiedziałem się, że w pełni rozwinięty płód nie jest uważany za osobę w stanie Kalifornia… Człowiek, który uderzył w samochód Krystili, został oskarżony tylko o śmierć mojej żony, ale już nie córeczki…

Jak mam zatem pochować córkę?

Pijany kierowca, który uderzył czołowo w samochód mojej żony, zniszczył naszą rodzinę. Moja córka miała przyjść na świat 9 października. Jak mam wytłumaczyć moim dzieciom tę niesprawiedliwość? Moje dzieci i ja nigdy nie czuliśmy się gorzej. Wyobraź sobie, że to spotyka Ciebie…”

mar2

Krystil osierociła 11-letnią córkę, dwóch synów, 4- i 8-letniego, a także 14-letnią pasierbicę.

Na zdjęciach widzimy jedno z dzieci, które przytula się do trumny mamy i małej siostry. Widok ten łamie serce…

Zach nie jest w stanie sobie wybaczyć, że nie jechał razem ze swoją żoną. Słyszał jej krzyk moment przed śmiercią, bo kobieta rozmawiała z nim na głośniku w trakcie kierowania autem.

– „Tuż przed tym, gdy ten pijany mężczyzna w nią wjechał, usłyszałem krzyk mojej żony. Ostatni krzyk w jej życiu… Słyszę go co noc.”

Kierowcą drugiego pojazdu był Mistrz Świata Międzynarodowej Federacji Bokserów Marcos Forestal, który był tuż po zwycięstwie i relacjonował wszystko na żywo do fanów.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz