Home Inspirujące Ta stodoła robi wrażenie już z zewnątrz, ale zobacz tylko wnętrze, a opadnie Ci szczęka.

Ta stodoła robi wrażenie już z zewnątrz, ale zobacz tylko wnętrze, a opadnie Ci szczęka.

Pierwszym, co kojarzy nam się ze stodołą to siano, kury czy krowy. Raczej nikt nie łączy tego słowa z luksusowym domem. Nic dziwnego, nikt nie widział do tej pory TAKIEJ stodoły.

Pewna para z Jackson od zawsze marzyła o własnym domu. Nie chcieli jednak budować typowego domu, a coś bardziej oryginalnego.

Para zafascynowana była stodołami. Podobał im się zarówno styl w jakim budowane są stodoły, a także rozwiązania architektoniczne.

– „Zawsze, gdy przejeżdżamy z mężem koło stodoły, to musimy ją skomentować. Stodoła wydawała nam się o wiele bardziej interesującym pomysłem niż zwykły dom” – powiedziała właścicielka domu.

sto1

Para skontaktowała się ze znajomym architektem, aby pomógł im rozrysować plan przyszłego domu w stodole.

Jego projekt zasługuje na jedno określenie – dzieło sztuki. Pomimo iż jest to stara, odnowiona stodoła, to wnętrze, aż kipi od nowoczesnych rozwiązań.

Piętro przypomina składzik stogów siana. Jedna ze ścian została przeszklona, aby zyskać widok na przepiękną okolicę.

sto2

sto3

Sufit jest wysoki, a wszystkie belki zostały zastąpione nowymi. Na tym samym piętrze znajduje się też siłownia i kuchnia.

sto4

W sypialni zamontowano wielkie okna, aby do środka dostawało się, jak najwięcej naturalnego światła.

sto5

Na dole znajduje się coś niezwykłego. Właściciele wykorzystali rozmiary stodoły i stworzyli wielki garaż, w którym trzymają kolekcję zabytkowych samochodów, motorów i rowerów.

sto6

sto7

Właściciele są dumni ze swojego dzieła.

– „Wiesz co kocham w tym miejscu? Gdy podjeżdżasz pod stodołę, spodziewasz się, że wnętrze będzie przytulne i staroświeckie. Tymczasem wchodzisz do środka i myślisz, wow, tego się nie spodziewałem. Wnętrze jest nowoczesne, a widok powala z nóg” – mówi właścicielka.

sto8

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz