Home Poruszające Policjanci zainstalowali stacje z wodą i jedzeniem dla porzuconych psów. Piękny gest.

Policjanci zainstalowali stacje z wodą i jedzeniem dla porzuconych psów. Piękny gest.

Na świecie jest wiele osób, które są w stanie porzucić swoje zwierzaki i skazać je na życie na ulicy.

Każde zwierzę zasługuje na bezpieczne życie z kochającą rodziną. Niestety często bywa zupełnie odwrotnie. Na świecie są miliony psów i kotów, które muszą sobie jakoś radzić, jedząc resztki i walcząc o przetrwanie.

Życie na ulicy jest oczywiście niezwykle ciężkie. Samo znalezienie jedzenia i wody może być zadaniem zagrażającym życiu.

Nie wspominając już o ludziach, którzy z jakiś chorych powodów starają się podawać bezdomnym zwierzętom zatrute jedzenie i wodę, aby je zabić.

Policjanci z miasta Tacana w Peru dość poważnie podchodzą do spraw znęcania się nad zwierzętami. Zdają sobie sprawę z tego, że są ludzie, którzy starają się zrobić krzywdę bezdomnym zwierzakom. Odnaleźli nawet rozsypane jedzenie zmieszane z kawałkami szkła, które miały za zadanie uszkodzić wnętrzności zwierząt.

Niestety psy często stają się ofiarami takich odrażających praktyk i umierają przez poszukiwanie jedzenia.

Przez to policja postanowiła rozwiązać jakoś problem. Wpadli na genialny pomysł. Zainstalowali niedaleko posterunku stacje z wodą i jedzeniem dla bezdomnych zwierzaków.

wod1

Stacje mają kształt rury i wypełnione są jedzeniem oraz wodą.

Pierwsza z nich pojawiła się w październiku 2017 roku i od tamtej pory okazała się ogromnym sukcesem. Wiele psów przychodzi tam, gdy są głodne lub spragnione, wiedząc, że tam mogą zjeść nie martwiąc się o swoje zdrowie i życie.

wod2

Na nagraniu poniżej możesz zobaczyć, jak pewien uliczny pies korzysta z takiej stacji:

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz