Home Wideo Ta matka złoiła skórę swojemu synowi na poboczu drogi, gdy zabrał jej nowiuśkie BMW.

Ta matka złoiła skórę swojemu synowi na poboczu drogi, gdy zabrał jej nowiuśkie BMW.

Ta kobieta z Teksasu stała się obiektem dyskusji po tym, jak nagrano ją, gdy bije swojego syna pasem na poboczu drogi po tym, jak ten ukradł jej auto.

Córka kobiety, Liza Campero, nagrała wszystko telefonem, relacjonując historię na Twitterze.

Jak mówi, jej brat, Aaron Martinez, w trakcie przerwy w szkole wyłączył internet w domu, aby jego matka nie widziała go na kamerach i ukradł jej nowe auto. 14-latek pojechał później po swoich znajomych i krążyli tak po El Paso w Teksasie.

Matka nie miała pojęcia o tym, co zrobił jej syn do momentu, gdy nie otrzymała telefonu od matki jednego z przyjaciół chłopca. Wtedy usłyszała, że Aaron jedzie właśnie do jej domu, aby odebrać jej syna.

W tweetach jego siostry możemy przeczytać, że matka zadzwoniła do niej, aby dowiedzieć się czy auto stoi na podjeździe. Nie było go. Kobieta wzięła więc wolne w pracy, podjechała po córkę i kazała jej wziąć ze sobą pas. Następnie ruszyła w poszukiwaniu Aarona.

Aaron nie odbierał telefonu ani od swojej dziewczyny, ani od rodziny, ale matce udało się skontaktować z rodzicem jednego z jego znajomych.

W końcu kobieta dostrzegła swój samochód, zaczęła trąbić, podjechała obok niego i zaczęła krzyczeć, aby syn zjechał na pobocze.

Liza nagrywała, jak jej matka zatrzymuje auto prowadzone przez Aarona. Zanim wychodzi z auta, kobieta prosi jeszcze córkę o podanie pasa. Następnie podchodzi do samochodu prowadzonego przez syna i zaczyna okładać nim chłopaka.

Aaron nie miał pojęcia, że to, co zrobił rozejdzie się po całym internecie. Jego mama zabrała mu telefon, konsolę i wszystkie elektroniczne zabawki jako formę kary.

Podczas gdy wielu rodziców bardzo dobrze rozumie działania tej matki, są ludzie, którzy oskarżają ją o znęcanie się nad dziećmi. W międzyczasie Aaron stał się prawdziwą legendą w swojej szkole.

Co sądzicie o reakcji matki? Przesadziła? Czekamy na komentarze.

Źródło: ksat.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz