Home Film Dzieci Shirley Temple otwarcie opowiedziały o swojej zmarłej matce. Ujawniły coś, czego wszyscy się domyślali.

Dzieci Shirley Temple otwarcie opowiedziały o swojej zmarłej matce. Ujawniły coś, czego wszyscy się domyślali.

Czy ktokolwiek mógłby zapomnieć tę uroczą twarz i sławne loki Shirley Temple. Występowała w kolejnych hitowych filmach i zdobywała nagrody za swój talent.

Jednak czy wiedzieliście, że aktorka była również biznesmenką, dyplomatką i matką trójki dzieci? Ta ikona Hollywood zmarła w 2014 roku, w wieku 85 lat na skutek przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.

Znaczyła wiele dla wielu ludzi i otaczali ją bliscy w ostatnich chwilach życia. Wielu fanów zebrało się, aby oddać jej cześć w 90 rocznicę jej urodzin.

Teraz jej dzieci powiedziały co nieco na temat tego, jaką matką była Temple.

Shirley Temple Black była amerykańską aktorką, piosenkarką, tancerką, biznesmenką i dyplomatką. Była najbardziej rozpoznawalną dziecięcą aktorką w latach 1935 – 1938 i wystąpiła w filmach takich, jak „Złotowłosy brzdąc” czy „Heidi”.

Rozpoczęła swoją karierę w wieku 3 lat. Gdy skończyła 22 lata odeszła od aktorstwa, ale wróciła 8 lat później.

Shirley była aktywistką i ambasadorem USA w Ghanie i Czechosłowacji. Służyła też jako szef protokołu USA.

Dwa razy była zamężna i miała trójkę dzieci, Lori Black, Lindę Susan Agar i Charlesa Alden Blacka Jr. Lori Black, która jest córką z drugiego małżeństwa, uzależniła się od heroiny w latach 80.

hol1

Lori, znana też jako Lorax grała na basie w zespołach Clown Alley i Melvins. W wieku 39 lat została oskarżona o posiadanie narkotyków i usłyszała wyrok 2 lat w zawieszeniu, 120 godzin prac społecznych i musiała zapłacić grzywnę. Uczęszczała też na terapię uzależnień.

hol2

Jej matka Shirley była wielkim wsparciem i mocno pomogła jej w wyjściu z nałogu. Brała ze sobą całą rodzinę na sesje terapeutyczne córki, aby nie czuła się samotnie. Teraz fani Shirley i jej rodzina zebrali się, aby świętować 90 rocznicę jej urodzin.

Jej syn Charles Black pamięta dorastanie ze sławną aktorką i mówi:

– „Jedyne momenty, gdy można było odczuć, że jest gwiazdą były, gdy ktoś prosił o autograf. Była niezwykłą osobą. Była wspaniała i normalna. Codziennie jedliśmy razem kolację.”

Córka Shirley, Linda Susan Agar, dodaje:

– „Była oddana i szczodra, ale potrafiła być surowa, gdy źle się zachowywaliśmy. Mimo wszystko była bardzo zabawowa. Miała ogromną wyobraźnię. Najważniejsze były dla niej dzieci i mąż.”

Cóż za niezwykła kobieta, która osiągnęła tak wiele, a mimo wszystko potrafiła znaleźć czas na to, aby być dobrą matką.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz