Home Poruszające Rasista znęcał się nad 77-letnią kobietą podczas lotu. Obsługa kazała się jej przesiąść. W internecie zawrzało.

Rasista znęcał się nad 77-letnią kobietą podczas lotu. Obsługa kazała się jej przesiąść. W internecie zawrzało.

Jedną rzeczą, której nigdy nie zrozumiem jest to, jak niektórzy ludzie uważają się za lepszych od innych jedynie na podstawie wyglądu, rasy czy ilości pieniędzy.

Pewien konkretny przykład tego niedopuszczalnego zachowania możemy obejrzeć na filmie, który ostatnio rozprzestrzenił się w sieci. Tam 77-letnia kobieta z Jamajki została zwyzywana ze względu na rasę podczas lotu samolotem. Jakby tego było mało, obsługa lotu kazała przesiąść się jej, a nie agresorowi.

Był to lot Ryanair FR015 z Barcelony do Londynu. Gdy pasażerowie zajęli miejsca, pewien mężczyzna zaczął się niecierpliwić przez 77-letnią kobietę, która poruszała się dosyć wolno. Według córki kobiety, ta cierpi na chorobę zwyrodnieniową stawów.

Mężczyzna, który siedział obok zaczął obrażać starszą panią. Oprócz innych inwektyw stwierdził, że „nie chce siedzieć obok tej brzydkiej krowy”, nazwał ją też „brzydkim czarnym bękartem”.

Bez większego powodu ten mężczyzna zmieszał z błotem starszą kobietę, ignorując przy tym innych pasażerów, którzy mówili, aby się uspokoił. Na szczęście całość została uwieczniona na nagraniu, które rozeszło się po sieci lotem błyskawicy.

Co jednak najbardziej rozwścieczyło ludzi to fakt, jak obsługa lotu podeszła do sytuacji. Gdy zostali wezwani, postanowili przenieść ofiarę, a nie człowieka, który był agresywny i niemiły, sprawiając, że dostał dokładnie to, czego chciał.

Pasażerowie bronili kobiety, kłócąc się z personelem, jak również mężczyzną.

Ostatecznie Ryanair wydało oświadczenie, gdzie twierdzą, iż sprawą zajmuje się policja i nie będą jej komentować.

To, że linie lotnicze nie pokusiły się o jakiekolwiek przeprosiny jest szokujące.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz