Home Poruszające Pies przesiedział całe swoje życie w pudle. Zobacz, jak weterynarz w końcu go uwalnia.

Pies przesiedział całe swoje życie w pudle. Zobacz, jak weterynarz w końcu go uwalnia.

Szczerze chcielibyśmy, aby każde zwierze miało dobre życie. Jednak nie zawsze tak się dzieje.

Wiele psów ma naprawdę ciężko. Oczywiście część z nich w końcu trafia w dobre miejsce, ale zazwyczaj wyłącznie dzięki ludziom dobrej woli, którzy wiedzą, że te zwierzaki zasługują na coś więcej. Miłośnicy zwierząt sprawiają, że świat jest nieco piękniejszym miejscem.

Poznajcie Cesara. Psa, który miał ciężko w życiu od samego jego początku.

Ten mały Yorkshire Terrier przez lata żył w brudnym, ciemnym pudełku, gdzie nie miał miejsca, aby za bardzo się poruszać. Mało wiadomo o czworonogu. Mógł mieszkać w tym pudle przez całe swoje życie.

Niezależnie od tego, jak było naprawdę, nie trzeba być mistrzem dedukcji, aby wiedzieć, że cierpiał. W końcu jednak władze lokalne dowiedziały się o nim i uratowały go.

Gdy trafił do kliniki, wiele osób ruszyło mu na pomoc. Pies był w strasznym stanie.

Pracownicy zareagowali szybko i sprawnie usunęli zbitą, brudną sierść czworonoga. Pies był pokryty brudnymi posklejanymi włosami od bardzo dawna, a jego ciało zainfekowane.

Teraz Cesar cieszy się życiem w kochającym domu, ale jego podróż nie należała do najłatwiejszych. Poniżej możesz zobaczyć, jak pracownicy kliniki polepszyli mu życie. Należy im się za to ogromny szacunek.

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
32
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz