Home Wideo Rodzice usłyszeli w pokoju swojej córeczki męski głos. Chwilę później dokonali przerażającego odkrycia.

Rodzice usłyszeli w pokoju swojej córeczki męski głos. Chwilę później dokonali przerażającego odkrycia.

Heather Schreck i jej mąż Adam spali w swoim domu w Hebron, Ohio, gdy nagle usłyszeli straszy dźwięk – głos jakiegoś mężczyzny dochodził z pokoju ich córeczki.

Heather przeraziła się, gdy usłyszała głos nieznanego mężczyzny w swoim domu. Kiedy zerknęła na monitor elektronicznej niani, była w szoku. Kamera obracała się po całym pokoju. Później znowu usłyszała głos, który zaczął krzyczeć na małą Emmę, aby się obudziła.

Krzyki powtarzały się i Adam pobiegł sprawdzić, co się dzieje. W pokoju nie było nikogo oprócz malutkiej Emmy, ale w momencie, w którym ojciec wszedł do pomieszczenia, kamera obróciła się i popatrzyła prosto na niego. Znowu słychać było krzyki. Tym razem były to najróżniejsze wyzwiska. Adam musiał odłączyć kamerę, aby się uciszyły.

Może brzmieć to, jak coś prosto z horroru, ale prawda jest jeszcze bardziej przerażająca. Jest to coś o wiele bardziej powszechnego, niż mogłoby nam się wydawać i może przydarzyć się z każdym sprzętem podłączonym do internetu. Takie działania nie służą jedynie do straszenia ludzi, ale też kradzieży ich tożsamości.

W poniższym filmie wyjaśniono ten fenomen oraz jak można się przed tym chronić.

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz