Home ludzie Tato tej dziewczynki zmarł nim się urodziła. 8 lat później jej mama zauważa, że dziewczyna gapi się na mężczyznę w lokalu.

Tato tej dziewczynki zmarł nim się urodziła. 8 lat później jej mama zauważa, że dziewczyna gapi się na mężczyznę w lokalu.

Wiele córek ma specyficzną więź z ojcami. Tak też było w przypadku tej dziewczynki. Jedyna różnica była taka, że jej tato nie żył, a ona nigdy go nie poznała.

Mikalya ma 8 lat i mieszka w New Jersey w USA. Nigdy nie poznała swojego taty. Był on policjantem i zginął przez pijanego kierowcę, zanim dziewczynka się urodziła.

Pewnego wieczoru Mikalya wraz z mamą udały się do restauracji Villa Borghese. Oficer Joseph Quinn jadł tam w tym czasie kolację.

Jednak gdy przyszło do płacenia mężczyzna dowiedział się od kelnerki, że ktoś już za nie zapłacił. Joseph spytał kelnerki, kto był taki hojny, ale kobieta nie chciała powiedzieć. Ta osoba chciała pozostać anonimowa.

Jednak Joseph był ciekawski, no i był też policjantem. Postanowił rozpocząć swoje własne śledztwo, aby znaleźć osobę za to odpowiedzialną.

Po chwili zorientował się, że była to Mikalya. Gdy usłyszał dlaczego dziewczynka była tak hojna, był mocno poruszony i chciał zrobić coś dla niej w zamian.

Mimo iż Mikalya nigdy nie poznała swojego taty, zawsze szanowała i podziwiała pracę policjantów, którzy codziennie ryzykują życie, aby świat był bezpieczniejszy.

Joseph rozpoczął zbiórkę, aby dziewczynka miała pieniądze na edukację. Obecnie udało się już zebrać ponad 15,000 dolarów. Świetny sposób na powiedzenie „dziękuję” małej, dobrej dziewczynce.

Poniżej możesz zobaczyć wywiad z 8-latką:

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz