Home Poruszające Poważnie poparzona 15-latka nie chciała iść na bal. Nagle zauważa, że ktoś skrada się pod jej dom…

Poważnie poparzona 15-latka nie chciała iść na bal. Nagle zauważa, że ktoś skrada się pod jej dom…

Korryn Bachner siedziała ze swoimi znajomymi przy ognisku, gdy nagle jeden z nich wlał do niego benzynę.

To wywołało eksplozję, a Korryn i jej przyjaciele zostali poważnie poparzeni. Twarz, szyja i ręce dziewczyny były w fatalnym stanie.

Korryn miała poparzenia trzeciego stopnia, które pokryły 90% jej twarzy. Spędziła w szpitalu wiele tygodni, walcząc o życie, a w przyszłości czeka ją jeszcze wiele zabiegów.

Korryn była popularną cheerleaderką i miała wielu przyjaciół. Jednak z opatrunkiem okrywającym całą głowę, dziewczyna stwierdziła, że w tym roku nie pójdzie na bal. Została wypuszczona ze szpitala na dzień przed tym wydarzeniem.

Dziewczyna nie chciała iść na bal po części przez to, że obawiała się zakażenia, a po części przez to, że nie czuła się dobrze z opatrunkiem na twarzy.

To było dla niej przykre doświadczenie. W końcu bal to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu nastolatki, o którym mówią wszyscy.

Z wielkim smutkiem w głosie dziewczyna poinformowała swojego partnera na bal, Johnathana Ayalę, że nie będzie mogła z nim pójść. Chłopak musiał poszukać kogoś innego.

Korryn poinformowała również swoich znajomych, że zostanie tego wieczora w domu. Dziewczyna starała się skupić swoje myśli na czymś pozytywnym, jak na jej nowym marzeniu o zostaniu pielęgniarką. Chciała pomagać ludziom, którzy przeszli to samo, co ona.

Zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem balu, Korryn siedziała w domu i rozmyślała nad tym, jak świetna mogłaby być to noc. Nagle ktoś zapukał do drzwi.

Był to Johnatan i kilku innych znajomych. Najpierw pomyślała, że zatrzymali się, aby zrobić sobie zdjęcia, ale przyjaciele mieli dla niej przygotowaną niespodziankę.

Przystroili piwnicę w domu dziewczyny tak, aby wyglądała na salę balową. Jeśli Korryn nie mogła pójść na bal, bal przyszedł do Korryn. Co za wspaniali przyjaciele!

„Ma wspaniałych znajomych. Tamtego dnia było dużo łez, ale łez szczęścia. Johnathan nie poszedł na bal na zakończenie szkoły ze względu na nią. Ona ma jeszcze okazję być na dwóch innych, ale nie sądzę, aby którykolwiek z nich był tak wyjątkowy jak ten” – mówi mama Korryn, Ellen.

Korryn i jej przyjaciele pozowali razem w ich strojach balowych. Później tańczyli w „balowej piwnicy”.

– „Była taka szczęśliwa. Jestem pewna, że pod bandażami był wielki uśmiech i łzy radości. To wszystko bardzo mnie ucieszyło” – dodaje matka.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz