Home Poruszające Ten chłopiec przeżył prawdziwy horror. Jego matka za najmniejsze przewinienie biła go po całym ciele.

Ten chłopiec przeżył prawdziwy horror. Jego matka za najmniejsze przewinienie biła go po całym ciele.

Często mówi się, że matka nigdy nie da skrzywdzić swojego dziecka. W tym przypadku było jednak inaczej. Ta kobieta wręcz uwielbiała wyżywać się na swoim synu.

Najmniejszy pretekst był dobry, aby rozładować na nim agresję. Przez 9 lat chłopak żył w ciągłym strachu i zamiast cieszyć się dzieciństwem, przeżywał istne piekło.

Oto wyrodna matka z Chin, która prawie zabiła własne dziecko.

Kiedy sąsiedzi dowiedzieli się o sytuacji, byli w zszokowani. Nie wierzyli, że w tej szanowanej rodzinie dochodziło do takich zdarzeń. Ojciec jest znanym dziennikarzem, a matka prawniczką…

Nie wiadomo, jak długo trwałby koszmar chłopca, gdyby w końcu nie wyznał nauczycielom w szkole tego, co robi mu matka. Pedagodzy od razu zawiadomili policję.

Policjanci nie mogli uwierzyć, że można skatować dziecko do tego stopnia. Matka zeznała, że biła go „w dobrej wierze” – żeby nie kłamał. Kobieta powiedziała też, że poprzez kary cielesne chciała go wychować na dobrego człowieka.

Obdukcja wykazała, że ponad 50% powierzchni ciała chłopca pokryte było krwiakami, zarówno kilkudniowymi, jak i starszymi. Na szczęście nie znaleziono poważniejszych uszkodzeń.

To dzięki tej nauczycielce sprawa ujrzała światło dzienne. Jej zeznania przyczyniły się do skazania wyrodnej matki.

Po opublikowaniu przebiegu procesu w gazetach i telewizji o mało co nie doszło do linczu na matce. Chłopiec znajduje się pod opieką krewnych. Matka trafiła do więzienia na pół roku.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz