Home Niesamowite Matka jedzie do szpitala, aby urodzić. Kiedy lekarze zobaczyli, co było w jej brzuchu, byli zszokowani.

Matka jedzie do szpitala, aby urodzić. Kiedy lekarze zobaczyli, co było w jej brzuchu, byli zszokowani.

Każdy rodzic uważa, że jego dziecko jest wyjątkowe. Tak naprawdę wychodzi to poza samą myśl. Rodzice czują, że ich dzieci są wyjątkowe.

29-letnia Chrissy Corbitt nie jest wyjątkiem. Bardzo dobrze wie, jak to jest być matką. Pierwsze i drugie dziecko ważyło odpowiednio 4 i 4,5 kilograma. Nic jednak nie przygotowało kobiety na ostatnią ciążę.

Matka czwórki dzieci Chrissy Corbitt mieszkająca na Florydzie, sądziła że w kwestii ciąży widziała i przeżyła już wszystko. Już na początku tej ciąży kobieta podejrzewała, że dziecko będzie wielkie. Nie przypuszczała jednak, że aż tak…

– „Brzuch był większy i większy. Wyglądało to, jak wielka plażowa piłka i robiło się coraz bardziej nadęty” – mówi ojciec dziecka, Larry.

Wszystkie poprzednie dzieci Chrissy były większe niż przeciętnie, ale żadne nawet nie dorastało do pięt Carleigh.

Urodzona 13 maja 2017 roku przez cesarskie cięcie Carleigh, ważyła po urodzeniu niewiarygodne 6,038 kilograma. To było szokiem nawet dla Chrissy, która nigdy nie podejrzewałaby, że urodzi, aż tak wielkie dziecko.

– „Gdy lekarz pokazał mi ją, byłam w ciężkim szoku” – opowiada Chrissy.

Chrissy nie była jedyną osobą, która z niecierpliwością czekała na to, aż Carleigh przyjdzie na świat. Wszyscy zebrani w pomieszczeniu czekali na to z zapartym tchem.

Gdy Carleigh w końcu przyszła na świat, jej mama otrzymała owacje.

– „Słyszałam jak wszyscy cieszyli się i klaskali. Nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego” – opowiada kobieta.

To był jednak dopiero początek dla rodziców. Carleigh była tak duża, że nie mieściła się w standardowe, dziecięce ciuszki, które kupili Chrissy i Larry. To samo tyczyło się pieluch. Jak zazwyczaj w takich przypadkach, rodzice zdążyli przygotować wszystko zanim Carleigh pojawiła się na świecie. Po porodzie jednak sytuacja drastycznie się zmieniła.

– „Wszystkie rzeczy, które kupiliśmy dla naszej córki, oddaliśmy lokalnemu kościołowi” – mówi Larry.

Z czasem Carleigh robiła się coraz większa. Gdy miała zaledwie 3 tygodnie, nosiła ciuchy przeznaczone dla 9-miesięcznego dziecka. Wygląda na to, że będzie wysoką dziewczyną.

Carleigh nie jest jednak najcięższym dzieckiem na świecie. Według Księgi Rekordów Guinnessa, w 1879 roku na świat przyszło dziecko ważące oszałamiające 10 kilogramów.

Pomimo swojej niezwykłej wagi, Carleigh jest zdrowa i ma mnóstwo energii. Chrissy mówi:

– „Jest szczęśliwym dzieckiem, cały czas się uśmiecha.”

Pomimo całej miłości dla swoich dzieci, Chrissy i Larry twierdzą, że będzie to ich ostatnia pociecha.

– „Tyle mi wystarczy. Zakończenie było mocne” – żartuje Chrissy.

Twoja reakcja?

Super
Super
290
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
156
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz